o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
BOB
|

Zapalenie mózgu. Czy aby na pewno po szczepionce?

9
Podziel się

Trwa wyjaśnianie, co doprowadziło do tak poważnych powikłań u 32-letniej lekarki po przyjęciu szczepionki przeciw koronawirusowi. Wiadomo, że w przeszłości miała reakcje alergiczne na antybiotyki.

Zapalenie mózgu. Czy aby na pewno po szczepionce?
Lekarka w szpitalu po szczepionce (Unsplash.com)
bEDQHfwB

Meksyk jest pierwszym krajem Ameryki Łacińskiej, który rozpoczął szczepienia przeciw koronawirusowi. Pierwszeństwo mieli pracownicy służby zdrowia. Na razie stosowany jest produkt opracowany przez Pfizer/BioNTech.

Koronawirus. Lekarka w szpitalu po szczepionce

Wielki niepokój jednak wywołały informacje ze stanu Nuevo Leon. Jak informuje Reuters, do szpitala trafiła 32-letnia lekarka, która zdecydowała się na przyjęcie szczepionki.

bEDQHfwD

Kobieta miała konwulsje, problemy z oddychaniem, a na jej ciele pojawiła się wysypka. W tej chwili wiadomo, że jej stan jest stabilny, ale pierwsze diagnozy nie brzmią optymistycznie.

Zobacz także: Prof. Simon tłumaczy, po ilu dniach od przyjęcia szczepionki prearat zaczyna działać
bEDQHfwJ

Lekarze stwierdzili zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego. Trwa wyjaśnianie, co było przyczyną tak silnych skutków ubocznych. Światowa agencja informacyjna ustaliła, że lekarka w przeszłości miała reakcje alergiczne na antybiotyki.

Reuters próbował skontaktować się z przedstawicielami Pfizer/BioNTech, ale na razie bezskutecznie. Trzeba czekać na wyniki kolejnych badań, które być może dadzą więcej odpowiedzi na liczne pytania.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDQHfxe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
w temacie
9 miesięcy temu
Firma Pfizer placila odszkodowania za szczepienia w Nigerii na Ebole. Gates byl w Polsce miesiac temu razem z moim bylym zieciem /pracownikiem NASA /i kompinowal jak rozpowszechnic strach przed koronawirusem. Naukowiec amerykanski /kobieta/ odkryla ze jest srodek zwalczajacy autyzm. Musiala wiac do Kanady. Powiedzieli ze jej utluka leb. Masoni a wsrod nich jest kilku naszych cwaniakow , w Watykanie ponad 60% kompinuja jak rzadzic swiatem. Wojny sa zawsze zaplanowane. Wszystko. Z ludzi robi sie celowo durniow. Pozdrawiam
ela
9 miesięcy temu
Chińskie laboratorium w Wuhan należy właściwie do Glaxo, które przypadkowo należy do Pfizera, który zarządza finansami Black Rock, które przypadkowo zarządza finansami Open Foundation Society (Soros), które przypadkowo jest zainteresowane francuskim AXA, który przypadkiem jest chińskim warsztatem z niemieckim firmą Winterthur, został przypadkowo kupiony przez sojusz Niemiec i przypadkowo jako wielki akcjonariusz ma Avantgarde, który jest akcjonariuszem Black Rock, który kontroluje banki centralne i zarządza 1/3 światowego kapitału inwestycyjnego, który przypadkowo jest wielkim akcjonariuszem. Microsoft i Gates, który przypadkowo jest akcjonariuszem Pfizer i obecnie pierwszym sponsorem WHO. Jeśli to nie jest wystarczająco jasne....
szczupły
9 miesięcy temu
To nie po szczepionce to na pewno po zbyt obfitym śniadaniu
bEDQHfxf
ABK
9 miesięcy temu
dezinformacja powinna być karana!
Fred
9 miesięcy temu
Wszędzie tak będzie. U nas nikt się o niczym nie dowie w razie czego. Nie dziwi was że nagle jest TYLKO 5 TYŚ nowych zakażonych? A dopiero było każdego dnia po 30 tyś. Tak... - Ukryjmy to bo naród się wkurzy. - Dobrze panie prezesie.
RedPill
9 miesięcy temu
Nie,nie,a jakże,poszczepince? To przecież taki przebadany,cudowny i bezpieczny produkt.
Hahaha
9 miesięcy temu
Nie no skąd, lekarze pewnie wytłumaczą to zbieżnością czasową xD jak zwykle
AAAAAAA
9 miesięcy temu
Nawet jak po szczepionce to i tak nie napiszą prawdy, szczególnie w Polsce.
xxxxx!
9 miesięcy temu
no i super, mam alergię...już prawie na wszystko, jestem uczulona na większość najczęściej stosowanych antybiotyków, ale muszę się zaszczepić, bo inaczej zostanę ukarana przez wykluczenie...nic, to, że mogę przypłacić to własnym życiem.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić