Zaskoczenie na porodówce. Matka i lekarz nie mogli wyjść z podziwu

71

Do niezwykle rzadkiej sytuacji doszło na porodówce w Centrum Medycznym Natividad w Kalifornii. Zarówno rodzice, jak i lekarze uznali ten przypadek za wyjątkowy. Bliźniaki urodziły w odstępie 15 minut na przełomie 2021 i 2022 roku.

Zaskoczenie na porodówce. Matka i lekarz nie mogli wyjść z podziwu
Alfred i Aylin urodzili się na przełomie lat (Facebook)

O niesamowitej sprawie poinformował portal people.com. Spektakularny poród miał miejsce podczas sylwestrowej nocy. Fatima Madrigal urodziła bliźniaki w kalifornijskim Centrum Medycznym Natividad. Niedługo później okazało się, że poród jest wyjątkowy.

Rodzeństwo w przyjściu na świat różniło 15 minut, ale i również rok. Alfredo Antonio Trujillo urodził się 31 grudnia 2021 roku o godz. 23:45. Jego siostra Aylin Yolanda Trujillo urodziła się równo o północy kolejnego dnia i roku. Tym sposobem brat bliźniak jest od niej starszy o rok. Chłopiec ważył 2,75 kg, a dziewczynka 2,66 kg.

Wzruszona matka bliźniaków nie ukrywała swoje zdziwienia. Sytuacja, w której znalazły się jej dzieci jest mocno nietypowa. Fatima Madrigal do jej opisania użyła nawet słowa "szaleństwo". Na noworodków czeka w domu trójka rodzeństwa wraz z ojcem Robertem.

To szaleństwo dla mnie, że są bliźniakami i mają takie daty urodzenia. Byłam zaskoczona i szczęśliwa, że córka urodziła się o północy - powiedziała matka.

Wyjątkowość narodzin potwierdziła pracująca w placówce medycznej lekarka. Dr Ana Abril Arias nazwała poród "jednym z najbardziej wyjątkowych w jej całej karierze". Było to dla niej niesamowite rozpoczęcie nowego roku.

To była absolutna przyjemność pomóc tym maluchom bezpiecznie dotrzeć tutaj w 2021 i 2022 roku. Co za niesamowity sposób na rozpoczęcie Nowego Roku! - przyznała dr Ana Abril Arias.
Zobacz także: Polska gotowa zapłacić 200 mln zł kary za Turów? Wiceminister znalazł winnego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić