aktualizacja 

Zasnęła w samolocie. Mężczyzna wykorzystał to w skandaliczny sposób

299

Instagramerka Anna Clara Rios opowiedziała w mediach społecznościowych o ty, co przytrafiło jej się w samolocie lecącym do Brazylii. Jeden z pasażerów robił jej intymne zdjęcia, gdy spała. Później wysłał je znajomemu przez WhatsApp. Mężczyzna został zatrzymany przez policję zaraz po wyjściu z samolotu.

Zasnęła w samolocie. Mężczyzna wykorzystał to w skandaliczny sposób
Anna Clara Rios opowiedziała o mężczyźnie, który robił jej zdjęcia w samolocie. (Anna Clara Rios, Instagram, TikTok)

Anna Clara Rios powiedziała, że zasnęła podczas lotu do Belo Horizonte w Brazylii z pracy w Sao Paulo. Nie była świadoma tego, co się dzieje. Jedna ze stewardes obudziła ją w pewnym momencie i powiedziała, że jeden z pasażerów robi jej cały czas zdjęcia.

"Próbował zobaczyć, co jest pod sukienką"

Moją pierwszą reakcją było: "Pracuję w mediach społecznościowych, musiał mnie rozpoznać". Ale ona powiedziała do mnie: "Nie sądzę, żeby to było to. Kiedy spałaś, on robił zbliżenie i próbował zobaczyć, co jest pod twoją sukienką" - relacjonuje Anna.

Anna postanowiła skonfrontować się z tym pasażerem. Podeszła do niego i uświadomiła go, że wie o zdjęciach. Influencerka zauważyła także, że mężczyzna wysłał fotografie znajomemu na WhatsApp.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gen. Szymczyk nie był sam. "Ta osoba powinna mieć wiedzę"
Czułam się bardzo bezbronnie i niepewnie, więc powiedziałam stewardessie, że zamierzam się z nim skonfrontować. Chciałam, żeby usunął zdjęcia ze swojego telefonu komórkowego. Poszłam do niego czując, że moja prywatność została naruszona, powiedziałam, że to nie w porządku, że mogę być jego matką, siostrą lub córką - powiedziała Anna.

Instagramerka nie zdradziła, jak na to wszystko zareagował mężczyzna. Najprawdopodobniej przyznał się do winy i pokazał jej swój telefon, ponieważ Anna zrobiła zdjęcie wiadomości, którą mężczyzna wysłał znajomemu. Jeszcze w trakcie lotu o wszystkim została powiadomiona policja.

Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze policji federalnej czekali na lotnisku Belo Horizonte i wyprowadzili sprawcę z pokładu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić