Leon Malinowski| 

Zawrzało w programie. "Zachowanie poniżej krytyki" w "Hotel Paradise"

45

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka. Mowa o Hani Balwierczak. Niestety, 21-latka nie spotkała się z ciepłym przyjęciem.

Zawrzało w programie. "Zachowanie poniżej krytyki" w "Hotel Paradise"
Tak wygląda Hania Balwierczak, nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" (Hanna Balwierczak (Facebook))

Hanna Balwierczak jest fotografką. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma gwiazdami polskiego show-biznesu. Robiła zdjęcia takim celebrytkom jak m.in. Natalia Siwiec, Joanna Opozda czy też Wiktoria Gąsiewska.

Teraz 21-letnia warszawianka postanowiła spróbować swoich sił w telewizyjnym reality-show. Dołączyła do programu "Hotel Paradise". Nie wszystkim się to spodobało.

Pozostałe uczestniczki oceniły ją już na podstawie wyglądu. "Ona ma okropną buźkę", "no ale włosy ma ładne, tylko rude. Figury też nie ma dobrej", "słaba, blada jak ściana" - mówiły.

Hanna Balwierczak w ogniu krytyki. Internauci zdegustowani

Pojawiły się osoby, które są absolutnie zniesmaczone tym, jak odebrana została Hanna Balwierczak. Internauci krytykują przede wszystkim Sonię. Tak brzmią komentarze pojawiające się w sieci:

Okropnie się zachowały. Szczególnie Sonia, ale reszta nie lepiej
Dzisiejszy odcinek pokazał, że uczestniczki, które do tej pory były w programie, to dno i sześć metrów mułu. Żadna z nich nie jest miss świata, a w taki sposób wypowiadają się o dziewczynie, którą widziały jedynie przez lornetkę. Zachowanie poniżej krytyki. Mam nadzieję, że ta nowa porządnie zajdzie im za skórę, zwłaszcza Soni i Julii
Zobacz także: Zapracowana Klaudia El Dursi "Nie mogłam pozwolić sobie na niedyspozycję"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić