aktualizacja 

Zdjęcie z Sejmu wywołało burzę. Internauci oburzeni

515

W czwartek odbyły się obrady Sejmu, na których minister zdrowia miał powiedzieć o przygotowaniach do drugiej fali koronawirusa. Barbara Nowacka pokazała zdjęcie, które wywołało burzę wśród internautów. Jest jedno ale.

Zdjęcie z Sejmu wywołało burzę. Internauci oburzeni
Zdjęcie wrzucone przez Barbarę Nowacką wywołało burzę (Facebook)

W czwartek odbyły się obrady Sejmu. Posłanka Barbara Nowacka wrzuciła do sieci zdjęcie, które wywołało niemałą burzę wśród internatów. W sieci naprawdę zawrzało.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zdjęcie przedstawia widok na ławy posłów z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Widać, że są puste. A poruszany temat na czwartkowym posiedzeniu był naprawdę ważny. Omawiano strategię walki z drugą falą koronawirusa.

Pani Poseł, to jest zwyczajny skandal i wizytówka zainteresowania parlamentarzystów PiS sprawami ochrony zdrowia - skomentował jeden z internautów.
Co to jest czy to jest Sejm czy jakiś "teatr"? Skandal, za co ci posłowie dostają pieniądze? Przecież to są nasze pieniądze. Chyba myślą, że są ich. Jak głosowanie za wotum nieufności siedzą wszyscy - zauważył inny.

Jednak statystyki głosów wskazują na co innego. W głosowaniu nr 186 na 22. posiedzeniu Sejmu udział wzięło 455 posłów. Z ramienia PiS głosowało 231 na 234 członków. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, większość posłów pracuje teraz zdalnie. Środowe głosowanie ws. wotum nieufności dla Jarosława Kaczyńskiego było pod tym względem wyjątkiem.

Zobacz także: Zobacz też: Jarosław Kaczyński zostaje w rządzie. Adam Bielan komentuje
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić