Zdumiewające odkrycie w mieszkaniu. Zaczaiły się na niego pod sufitem

29

Nie lada niespodzianka czekała na pewnego łapacza węży z australijskiego stanu Queensland. Mężczyzna został wezwany do domu na wschodnim wybrzeżu w celu usunięcia kilku gadów. W trakcie sprawdzania mieszkania specjalista natknął się aż na 10 węży, które postanowiły schronić się w stropie budynku. – To mój osobisty rekord – podkreśla Mitch Thorburn.

Zdumiewające odkrycie w mieszkaniu. Zaczaiły się na niego pod sufitem
Łapacz węży Mitch Thorburn natknął się pod sufitem na 10 gadów (Facebook, Mitch Thorburn)

Niecodzienne sceny rozegrały się w niedzielę 2 października we wsi Willow Vale w pobliżu australijskiej miejscowości Gold Coast. Mitch Thorburn został wezwany do domu w celu usunięcia z mieszkania czterech węży. Właściciel domu przekazał, że zauważył gady zwisające z sufitu.

Nie mógł się tego spodziewać. Łapacz węży pobił swój rekord

Choć łapacz węży był przygotowany na więcej niż jednego gada, zupełnie nie spodziewał się takiego widoku. Po usunięciu warstwy izolacyjnej na poddaszu, jego oczom ukazało się aż 10 węży. Gady postanowiły schronić się w stropie budynku.

Przez ostatnie kilka lat mój osobisty rekord liczby węży usuniętych z jednego domu wynosił 8. Został jednak pobity w ostatnią niedzielę – podkreślił Mitch Thorburn we wpisie na Facebooku.

Mężczyzna opisuje, że szybko udało mu się pojmać cztery gady, do których wezwał go właściciel mieszkania. Wtedy natknął się na 6 innych węży.

W ciągu 35 minut z mieszkania zostało usuniętych 5 pospolitych wężów drzewnych (dendrelaphis punctulatus), 2 mangrowce brunatne (boiga irregularis) i 3 pytony dywanowe (morelia spilota) – przekazał łapacz gadów.

Znalazł w jednym domu 10 węży. Zwierzęta wypuszczono z dala od siedzib ludzkich

Zdaniem Mitch Thorburna, węże najprawdopodobniej znalazły sobie pod dachem wygodne schronienie. Specjalista twierdzi, że mogły szukać tam miejsca na rozród.

Wszystkie złapane gady zostały wypuszczone do lasu. Łapacz węży podkreśla, że zwierzęta zostały wywiezione z dala od siedzib ludzkich.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzyj także: Ogromny pyton na samochodzie na autostradzie w Chinach

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić