o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Żelechów. Obywatelskie zatrzymanie burmistrza. Podejrzewali, że jest pod wpływem

129
Podziel się

Zaniepokojeni zachowaniem kierowcy mieszkańcy Żelechowa dokonali obywatelskiego zatrzymania. Okazało się, że za kółkiem siedział burmistrz miasta, sprawiający wrażenie nietrzeźwego. Między mężczyznami doszło do szarpaniny. Sytuacja została zarejestrowana na wideo, które trafiło do sieci. Burmistrz wydał w tej sprawie dość niejasne oświadczenie.

Żelechów. Obywatelskie zatrzymanie burmistrza. Podejrzewali, że jest pod wpływem
Burmistrz zaatakował chłopaka, który zabrał mu kluczyki (YouTube)
bEheTdAR

Sytuacja miała miejsce w piątkowy wieczór w Żelechowie. Sieć obiegło nagranie, na którym widać grupę młodych mężczyzn zatrzymujących samochód Łukasza Bogusza, burmistrza miasta. Mieszkańcy próbowali odwieść Bogusza od prowadzenia auta, gdyż sprawiał on wrażenie nietrzeźwego.

"Pan jest pijany! Pan może kogoś zabić na drodze" - słychać na nagraniu. - "Jaki ku**a pijany" – odpowiada na to zdenerwowany włodarz. W końcu jeden z chłopaków wyciągnął kluczyki ze stacyjki samochodu burmistrza. Wtedy Bogusz wyszedł z auta i zaczął szarpać młodego mężczyznę.

bEheTdAT

Młodzi apelowali do rozsądku Bogusza i proponowali mu podwózkę do domu, ale ten reagował bardzo agresywnie. Próbował wyrwać kluczyki z rąk chłopaka, kierując do niego niecenzuralne słowa.

Tak właśnie wygląda głowa miasta i gminy Żelechów z powołania PiS-u Łukasz Bogusz. Burmistrz pije najpierw na spotkaniu z OSP Żelechów, po czym wsiada i kieruje swoim samochodem. Strażacy, którzy na co dzień ratują ludzkie życie, tu pozwalają jechać samochodem kompletnie pijanemu burmistrzowi - napisał czytelnik portalu egarwolin.pl, który podesłał nagranie
bEheTdAZ

Informator dodał, że chłopak, który zabrał kluczyki burmistrzowi, został przez niego kilkukrotnie uderzony i ma porwane obranie. Jeden ze strażaków druhów po zakończonym nagraniu, gdy grupa postanowiła powiadomić policję, zabrał Bogusza do auta i go odwiózł - podaje portal.

Obywatelskie zatrzymanie w Żelechowie. Interwencja policji

O całym zajściu została poinformowana policja. Gdy jednak funkcjonariusze dotarli na miejsce, nikogo nie zastali. Sprawa stanęła w miejscu, gdyż policjanci nie byli w stanie stwierdzić, czy kierowca rzeczywiście znajdował się pod wpływem alkoholu. W poniedziałek rano do komendy trafiło nagranie z incydentu.

bEheTdBa
Prowadzimy w tej sprawie czynności - w szczególności pracujemy nad ustaleniem tożsamości osób widocznych na filmie, które mogłyby pomóc w ustaleniu okoliczności, istotnych dla sprawy – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner, zastępca rzecznika prasowego komendy policji w Garwolinie, cytowana przez "Polsat News"

Oświadczenie burmistrza

Łukasz Bogusz wydał w sprawie oświadczenie, które wysłał do zainteresowanych mediów. W krótkich "przeprosinach" burmistrz Żelechowa nie odniósł się jednak do tego, czy rzeczywiście podczas zdarzenia znajdował się w stanie nietrzeźwości.

bEheTdBb
Wyrażam ubolewanie z powodu mojego niewłaściwego zachowania w dniu 7 maja br. w Żelechowie przy ulicy 15 pp. "Wilków" wobec osób tam zgromadzonych. Osoby, które mogły poczuć się obrażone przepraszam" – brzmi oświadczenie Łukasza Bogusza, burmistrza Żelechowa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEheTdBu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(129)
Burmistrz....
miesiąc temu
Kto mi podskoczy,no kto?
3434
miesiąc temu
Burmistrz pochodzi w wyborów w danej gminie, a nie z powołania pis jak tam ktoś w artykule komentował. Powołać można starostę.
sęp
miesiąc temu
Niestety Łukasz (z poparcia PIS-u)chce być brat łata i... kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupę. Nie ma swoich zaufanych w urzędzie czy szkołach, dał fuchę peowskiemu aparatczykowi Gorze i teraz jest podgryzany. Fakt, daje pretekst. Poprzedniczka(z poparcia SLD)piła i mocno zadłużyła miasto, poprzednik(z PSL)zrobił czystkę w urzędzie, dał pracę lojalnym tępakom po studiach w Miętnem i w odczuciu mieszkańców, niepokojony przez nikogo, robił wałki. Na imprezach nie pił, bo od tego miał zatrudnionych przez siebie przydupasów. A sam zbierał haki. Żelechów z zadrością patrzy na Górzno.
bEheTdBv
ak001
miesiąc temu
Na samym początku, gdy zacząłem czytać pomyślałem, że pan burmistrz reprezentuje jedyną słuszną partię. Nie pomyliłem się.
Okey
miesiąc temu
Jeśli burmistrz jest z PiS to wszystko w porządku , brał udział w akcji uświadamiającej młodzież , że picie alkoholu prowadzi do nieszczęścia , wszystko było zaplanowane.
DRUH OSP
miesiąc temu
Z CZASEM OKAŻE SIĘ, ŻE PIJANY BYŁ NIE BURMISTRZ ALE ZUPEŁNIE KTO INNY , PODOBNY DO BURMISTRZA Z TYM, ŻE TO NIEZNANY NIKOMU DZIAŁACZ OPOZYCJI . A TAK NAPRAWDĘ BYŁA TO PROWOKACJA SIŁ WROGICH POLSCE , BO DRUHOWIE Z OSP SĄ NIEPIJĄCY, A DO TEGO ABSTYNENCI , CO POTWIERDZI ZAŚWIADCZENIE LEKARSKIE I KOŚCIELNE . I GRA MUZYKA ...
Emeryt 54
miesiąc temu
Teraz mu nic nie zrobicie bo nie ma badania na zawartość alkoholu w organizmie Przypuszczam że Burmistrz już takiego błędu nie popełni i będzie się pilnował W Polsce jest teraz tak że Komendanci Policji stoją na baczność przed Burmistrzami i Wójtami oraz Proboszczami Parafii Jednym słowem ogólny bałagan
Emeryt 54
miesiąc temu
Teraz mu nic nie zrobicie bo nie ma badania na zawartość alkoholu w organizmie Przypuszczam że Burmistrz już takiego błędu nie popełni i będzie się pilnował W Polsce jest teraz tak że Komendanci Policji stoją na baczność przed Burmistrzami i Wójtami oraz Proboszczami Parafii Jednym słowem ogólny bałagan
fds
miesiąc temu
Jezeli był pijany to koniec kariery, jezeli nie był to cvzłowiek który zaatakował go i zabrał kluczyki siła powinnien siedzieć.
Zerro
miesiąc temu
Jak śmieli?! Lepszosortowemu Towarzyszowi nie pozwalali jechać po alkoholu??!! A kim oni są??!! Skazać wszystkich!!
Hela
miesiąc temu
Przykład z góry, Bogusz do kopania rowów, a młody jak ma wykształcenie na włodarza miasta. Tylko tak powinny mieszkańcy zareagować.
bbbb
miesiąc temu
PiS nawet na najniższym szczeblu władzy czuje się tak pewny i bezkarny, że nawet burmistrz jakiegoś 4-tysięcznego Żelechowa(bez obrazy) ma w nosie przepisy.
>>>>>
miesiąc temu
Jakby przejechał dziecko wtedy była by nagonka czemu nikt go nie powstrzymał ???> gdy to zrobili też źle ?? Policja i prokuratura ukręcą łeb sprawie a Zerro nawet nie otworzy dzioba bo to jeden z nich co innego gdyby był z PO to TVP ryczała by od rana do wieczora konferencję a że to PISowiec to cisza sza !!!!!!!
bEheTdBn
i smieszno i
miesiąc temu
To jest małe miasto wiec obywatele nie chcieli burmistrzowi siary robić, ale postawa godna postawy. Ciekawe czy cupasem nie poleci ze stanowiska bo _PiS z takimi się nie certoli
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić