Będzie bolało. Singapur. Dostał straszną karę za dotykanie córki

36

Mężczyzna, który pod pozorem karania swojej 11-letniej córki molestował ją, został skazany na 2 lata więzienia. 34-latek otrzyma także sześć uderzeń kijem.

Będzie bolało. Singapur. Dostał straszną karę za dotykanie córki
Mężczyzna został skazany za molestowanie córki (zdjęcie poglądowe). (Getty Images)

34-latek z Singapuru został skazany na 2 lata więzienia i publiczną chłostę za molestowanie swojej 11-letniej córki. Już 10 maja mężczyzna, którego dane pozostają utajnione, zostanie sześciokrotnie uderzony drewnianym kijem.

Molestowanie jako kara

Do molestowania doszło po raz pierwszy w 2017 roku. 11-letnia wówczas dziewczyna nie zaliczyła wszystkich egzaminów, za co miała zostać ukarana przez swojego ojca. Ten jednak zaczął ją w niestosowny sposób dotykać i szczypać jej piersi. 34-latek zapewnił swoją córkę, że jest to forma kary.

Następnego dnia sytuacja powtórzyła się. Mężczyzna ponownie zaczął dotykać swoją córkę, powtarzając, że jest to kara i nie może o niej opowiedzieć rodzinie. Kazał jej przy tym zamknąć oczy, aby dziewczynka nie była świadoma, do czego dochodzi.

Zobacz także: Idziesz na komunię lub wesele? Przygotuj się na kontrolę

11-latka po kilku podobnych karach opowiedziała o wszystkim koleżance ze szkolnej ławki, a później swojemu wychowawcy. O wszystkim dowiedziała się także matka nastolatki, która natychmiast zabrała ją do szpitala na badania. Dopiero lekarze ze szpitala wezwali policję.

Prawnik 34-latka Shehzhadee Rahman domagała się nie więcej niż 20 miesięcy więzienia dla oprawcy. Powiedziała sądowi, że jej klient został przebadany przez psychiatrów i psychologów, którzy wykazali, że jego IQ wynosi zaledwie 78, co wskazuje na lekkie upośledzenie lub opóźnienie. Shehzhadee dodała, że jej klient jest "bardzo skruszony" i bardzo żałuje swojego czynu.

Za molestowanie osoby poniżej 14 roku życia mężczyzna został skazany na 2 lata więzienia. Ponadto 10 maja zostanie publicznie wychłostany. Otrzyma 6 uderzeń drewnianą pałką.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić