81-latka raniła nożem dziecko pod blokiem. "Za głośno się bawiły"

186

81-latce skończyła się cierpliwość. Kobieta wyszła przed blok i dźgnęła nożem jedno z grających w piłkę dzieci. "Były za głośno".

81-latka raniła nożem dziecko pod blokiem. "Za głośno się bawiły"
Kobiecie przeszkadzały hałasy. Zeszła na podwórko z nożem (Getty Images)

Do szokującego wydarzenia doszło w niedzielę późnym popołudniem w Kętrzynie. Na osiedlu pod blokiem czterech nastoletnich chłopców grało w piłkę. 81-latka zwracała im przez okno uwagę, by zachowywały się ciszej. Dzieci jednak nie dostosowały się do jej próśb.

Starsza pani raniła dziecko nożem

W pewnym momencie kobieta nie wytrzymała i zeszła na podwórko... z nożem w dłoni. 81-latka miała podobno zamiar przebić dzieciom piłkę, ale sprawy przybrały nieoczekiwany obrót.

"W międzyczasie podbiegł ten 10-latek, który zaczął się szarpać z kobietą i ta zraniła go przy tym nożem w bark" - powiedziała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, Ewelina Piaścik, cytowana przez lokalny portal "Twój Kurier Olsztyński".

Na szczęście obrażenia okazały się powierzchowne. Chłopiec trafił do olsztyńskiego szpitala, skąd został już wypisany. Kobieta została zatrzymana przez policję, a sprawą ma zająć się teraz prokuratura.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić