Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Zeskanowała zdrapkę od niechcenia. W sklepie ugięły się pod nią nogi

5

Nauczycielka ze stanu Maryland miała ciężki tydzień w pracy. Mąż, aby podnieść ją na duchu, kupił jej kupon na loterię. Ten okazał się szczęśliwy, bo kobieta wygrała sporą sumę. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Zeskanowała zdrapkę od niechcenia. W sklepie ugięły się pod nią nogi
Robyn Mejia (Maryland Lottery)

Nauczycielka ze stanu Maryland miała ciężki tydzień w pracy. Do tego wszystkiego codzienne obowiązki, dwójka dzieci, dom - to wszystko może przytłoczyć.

Z pomocą przyszedł jednak ukochany mąż. Chcąc poprawić żonie humor, postanowił podarować jej... kupon na loterię.

Robyn Mejia z początku zeskanowała zdrapkę w sklepie tylko po to, by sprawdzić, czy jest prawdziwa. To, co stało się później przerosło jej najśmielsze oczekiwania.

Okazało się, że kupon okazał się być szczęśliwy! 39-latka wygrała 50 tys. dolarów, czyli niemal 215 tys. złotych!

Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Para przecierała oczy ze zdumienia gdy po zeskanowaniu zdrapki ponownie w aplikacji loterii, wciąż wyświetlało się, że wygrali.

Teraz w końcu będą mogli pozwolić sobie na spełnienie marzeń. 50 tys. dolarów znacznie przybliża ich do zakupu nowego domu.

Oszczędzaliśmy pieniądze na zaliczkę na dom, w nadziei, że będziemy gotowi zapłacić do końca roku. Ale teraz nie musimy czekać! - mówiła podekscytowana portalowi "fox10phoenix".

To niejedyna wygrana w tej loterii. Sklep 7-Eleven w Thurston w stanie Maryland, który sprzedał zwycięski kupon, również otrzyma nagrodę w wysokości 500 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić