Zginął młody strażak. Jego auto rozbiło się na kawałki

12

Młody strażak Ochotniczej Straży Pożarnej zginął w tragicznym wypadku w województwie warmińsko-mazurskim. 30-letni Jarosław miał przed sobą całe życie. Fakt opublikował wzruszające pożegnanie jego siostry. - Nie odzywasz się do mnie. Nie wiem, czy tęsknisz, czy wiesz, co u mnie słychać" - napisała.

Zginął młody strażak. Jego auto rozbiło się na kawałki
W tragicznym wypadku zginął 30-letni Jarek. Był druhem w Ochotniczej Straży Pożarnej (Policja, Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie)

Trzydziestoletni Jarosław tragicznie zginął 15 maja około godziny 5:00 rano. Nie miał szans na przeżycie po uderzeniu w drzewo, które roztrzaskało jego samochód na kawałki. Śmierć strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej była dla jego bliskich szokiem i głębokim ciosem. Ciężko im jest pogodzić się z tym nagłym i niespodziewanym odejściem, zwłaszcza że Jarosław był dla nich nie tylko członkiem rodziny, ale także odważnym i oddanym służbie członkiem społeczności.

Siostra Jarosława, Joanna umieściła wzruszający wpis, w którym żegna się ze zmarłym bratem.

W pierwszych słowach chciałabym Ci uzmysłowić, że to nieładnie tak odchodzić bez pożegnania, bez 'do widzenia'. Zgasiłeś mi światło, bym nie doczytała ostatnich linijek z Twojej księgi życia. Zgasłeś mi Ty, zgasłam na długo ja, lecz po swojemu dalej tu jesteś - napisała, cytowana przez Fakt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Na Marywilskiej 44 roi się od służb. Nagraliśmy pogorzelisko z bliska

Jego śmierć odcisnęła trwałe piętno w sercach jego bliskich, którzy wspominają go jako kochającą i pełną życia osobę, zawsze gotową do pomocy innym. - Wybaczam i już się na Ciebie nie gniewam, że nas zostawiłeś, choć tylko na chwilę... Do końca moich dni nie zapomnę o Tobie, mój mały Braciszku, Jarciu – napisała siostra mężczyzny.

Również znajomi Jarosława nie mogą uwierzyć w jego śmierć. "Nie sposób napisać cokolwiek... Przytulam do serca i bardzo współczuję", "Nie do zastąpienia", "Uwielbiałam Jarka, ten jego rozbrajający uśmieszek", "Pustka" - tak skomentowali post przyjaciele Jarosława.

Tragiczny wypadek pod Węgorzewem

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie, do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze krajowej K63 na trasie Klimki - Perły.

Policjanci ustalili, że 30-letni mężczyzna kierujący audi, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn uderzył w drzewo. W skutek poniesionych obrażeń mieszkaniec gminy Węgorzewo zmarł na miejscu - przekazali funkcjonariusze z KPP w Węgorzewo.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci zabezpieczyli ślady i pojazd.

Autor: MAWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić