Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Zgwałcił 12-latkę. Ojciec-polityk broni pedofila i obwinia rodziców ofiary

19
Podziel się:

Radny z Chile broni w mediach swojego 33-letniego syna, skazanego za gwałt na 12-latce. Twierdzi, że "miała ciało kobiety" i obwinia jej rodziców!

Zgwałcił 12-latkę. Ojciec-polityk broni pedofila i obwinia rodziców ofiary
Radny miejscowości Lota w Chile, Ivan Roca (Facebook)

Ivan Roca, członek opozycyjnej prawicowej partii Chilijska Niezależna Unia Demokratyczna, wypowiedział się w obronie swojego syna Jurgena Roca Aguayo po tym jak jak został on aresztowany i oskarżony o zgwałcenie dziewczynki.

W odpowiedzi na jego oświadczenie w internecie wybuchła burza. Radny Lota w Chile powiedział, że „szkoda, że ​​to zawsze człowiek płacił cenę”.

Polityk zdecydował się przenieść na Facebooka, aby zwrócić się do wszystkich rodziców młodych dziewcząt, zrzucając na nich winę za to, że ludzie tacy jak jego syn zostają oskarżeni o gwałt.

W swoim facebookowym poście Roca twierdzi, że pomimo swojego wieku dziewczynka miała „kobiece ciało” i że rodzice młodych dziewcząt „muszą lepiej kontrolować” swoje dzieci. Polityk doszedł do wniosku, że rodzice, którzy nie stosują się do tej rady, powinni zostać potępieni za własne złe wybory i uznani za nieodpowiedzialnych. Kontrowersyjna wypowiedź nie przeszła bez echa.

Próbował uczynić swojego 33-letniego syna ofiarą w sprawie, w której zgwałcił 12-letnią dziewczynkę - mówi Isabel Pla, która jest chilijskim sprawozdawcą społecznym i politycznym, członkiem Niezależnej Unii Demokratycznej (UDI).

W odpowiedzi na naciski ze strony opinii publicznej i innych polityków, Roca próbował wyjaśnić swoje uwagi - mówiąc, że jego słowa zostały „wyrwane z kontekstu”.

To straszne co się stało z moim synem, właśnie odwiedziłem go w więzieniu i było tam pełno takich młodych mężczyzn jak on, przetrzymywanych za przebywanie z nieletnimi bez wcześniejszego myślenia o konsekwencjach - powiedział portalowi El Desconcierto.
Czuję się bardzo źle, niezależnie od tego, czy nieletnia wydawała się starsza, czy nie - dodał.

Przemawiając do mediów, Roca kontynuował oskarżanie rodziców młodych dziewcząt, których uważał za odpowiedzialnych umożliwiania swoim córkom spotkania ze starszymi mężczyznami.

Zobacz także: Dramatyczna historia Katarzyny. To tylko "zabawa w dorosłych"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Tylko tyle
2 lata temu
Jednego i drugiego wrzucić w zoo na wybieg dla goryli
Irasiad.
2 lata temu
To w Chile też rządzi Pisobolszewia?
Fredi
2 lata temu
To godne potępienia. Druga strona to pozwalanie się malować i stylizować w mediach społecznościowych na dorosłą. Stroje nieodpowiednie i brak kontroli nad towarzystwem z jakim się zadaję. 14 i 15 latki w jednej z miejscowości chodzą ubrane jak tancerki z klubu gogo. Nie chodzi o to ,że jakoś strój prowokuje tylko, że rodzice pozwalają się im tak ubierać. Sam mam dzieci i nie wiem co zrobiłbym takiemu.
Luke
2 lata temu
Może jeszcze niech powie, że rodzice powinni kontrolować to w jakim tempie rozwija się i dojrzewa ciało dziecka, tutaj córki.
nikt
2 lata temu
kastracja i wysoki wyrok
Owsik
2 lata temu
Jak to kara? Róbta co chceta!
Do Torunia
2 lata temu
Po rozgrzeszenie niech skoczy do Ojciulka Tadeusza ," a kto nie ma pokus"" , 10 tyś na tace i po sprawie.
Sawe
2 lata temu
Równie dobrze złodziej samochodu mógłby oskarżyć właściciela auta że to jego wina bo nie miał alarmu albo ukrytego wyłącznika pompy paliwa.
Nick
2 lata temu
To czemu polityk nie kontroluje swojego dziecka
Sergio
2 lata temu
Tylko lancet i przy samej zupie obciachać jak tatusiowi tak i synusiowi lub w więzieniu nie zamykać na noc celi. Tam sprawiedliwość sama to znajdzie.
Kojak
2 lata temu
BARBAŻYŃCA! Astrą albo Pfizerem go potraktować. Skoczy mu ciśnienie do ponad 200, temperatura do 40°C to rozumu raz dwa nabierze!!!
hary-63
2 lata temu
Miał pokusę jak u nas.
Jerzy
2 lata temu
Może i obrońcy mniejszości też się za nim wstawią? Przecież popierają wszelkie dewiacje.
GGGGGGG
2 lata temu
Powinien należeć do PIS.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić