Zgwałcił 15-latkę na oczach plażowiczów. Policja zatrzymała 17-latka

212

Brytyjska policja aresztowała 17-latka podejrzanego o zgwałcenie dwa lata młodszej dziewczyny. Dramatyczne sceny rozegrały się na oczach plażowiczów w Bournemouth. Pochodzący z Warwickshire chłopak miał zaciągnąć 15-latkę na głęboką wodę i tam wykorzystać ją seksualnie.

Zgwałcił 15-latkę na oczach plażowiczów. Policja zatrzymała 17-latka
17-latek zgwałcił dziewczynę na oczach setek plażowiczów (Getty Images)

Atak miał miejsce 18 lipca. Nastolatka kąpała się w morzu z gronem znajomych. W pewnym momencie odbijana przez nią piłka upadła koło nastolatka o azjatyckiej urodzie.

17-latek odmówił odrzucenia przedmiotu. Kiedy 15-latka podeszła bliżej, chłopak zaczął ciągnąć ją na głęboką wodę.

W pewnym momencie straciłam grunt pod nogami. Nikt nie widział, co dzieje się pod wodą. To wtedy mnie zgwałcił – opisała swoje traumatyczne przeżycia 15-latka.

Zaciągnął ją na głęboką wodę i zgwałcił. Policja zatrzymała napastnika

Policja rozpoczęła poszukiwania podejrzanego. 17-latek został opisany przez funkcjonariuszy jako wysoki, muskularny szatyn, prawdopodobnie o pakistańskich korzeniach. W końcu udało się go zatrzymać.

17-letni chłopiec z okolic Warwickshire został aresztowany pod zarzutem gwałtu. Jest obecnie przesłuchiwany przez policję – poinformowała brytyjska policja.

Atak na plaży w Bournemouth. Azjaci zaczepiali plażowiczki

Okazuje się, że to nie jedyny atak do którego doszło tego dnia na plaży w Bournemouth. Policja ustaliła, że tego dnia grupa Azjatów zaczepiała plażowiczki, wymuszając od nich podawanie nazw użytkowników na Snapchacie. Później kobiety miały wymieniać z nimi wiadomości.

Obejrzyj także: Dramatyczna historia Katarzyny. To tylko "zabawa w dorosłych"

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić