o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Zgwałcił 30 dzieci w ciągu tygodnia. Bestia aresztowana

3
Podziel się

Aresztowano zwyrodnialca, który miał zgwałcić trzydzieścioro dzieci w ciągu jednego tygodnia. Ofiarami 28-letniego mężczyzny z Mozambiku były dzieci w wieku od sześciu do siedmiu lat.

Zgwałcił 30 dzieci w ciągu tygodnia. Bestia aresztowana
Mężczyzna miał zgwałcić 30 dzieci w wieku 7-8 lat (Getty Images)
bErtqcEl

"Bestia" oskarżona o zgwałcenie 30 dzieci w ciągu jednego tygodnia została aresztowana. 28-letni domniemany gwałciciel został zatrzymany przez policję w prowincji Manica w Mozambiku. Władze podały, że jest podejrzany o ataki na dzieci, do których doszło w zeszłym tygodniu w mieście Chimoio.

Według Policji Republiki Mozambiku (PRM) ofiarami mężczyzny były dzieci w wieku od sześciu do siedmiu lat - poinformował "Nation". 28-latek miał ​​zwabiać je gotówką i wykorzystywać seksualnie, podczas gdy ich rodzice byli w pracy.

bErtqcEn

Przestępcom seksualnym w Mozambiku grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat. Aktywiści twierdzą, że wyrok jest zbyt łagodny – donosi "Nation". W publikacji stwierdzono, że zaniżanie kar pozostaje dużym problemem w kraju.

Przemoc seksualna w Mozambiku

Według statystyk w prowincji Manica odnotowuje się średnio dwa przypadki gwałtu tygodniowo. Ponad 37 proc. kobiet w Mozambiku doświadcza w ciągu swojego życia przemocy fizycznej i seksualnej, jak wynika z badania demograficznego i zdrowotnego przeprowadzonego w tym kraju.

Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) twierdzi, że współpracuje z rządem tego kraju i organizacjami obywatelskimi, aby położyć kres przemocy wobec kobiet i dziewcząt za pośrednictwem inicjatywy Spotlight. Program ma również na celu wyeliminowanie małżeństw dzieci i naświetlenie problemów zdrowotnych w kraju.

bErtqcEt
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErtqcEO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Tomek
2 miesiące temu
Za tyle zgwałceń powinien odpowiadać jak w warunkach recydywy, otrzymać karę śmierci i konfiskatę mienia w całości. Kary w Mozambiku są zbyt łagodne i tyle w temacie.
kola
3 miesiące temu
Co to nas obchodzi tak naprawdę? U nas nie ma gwalcicieli?
Omm
3 miesiące temu
Ciężki temat . Biedne dzieciaki .
bErtqcEP
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić