o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NM
|

Łukasz K. zgwałcił niemowlę. Do sądu wpłynął akt oskarżenia

535
Podziel się

Łukasz K. to były żołnierz, który oskarżony został o zgwałcenie 13-miesięcznej córeczki swoich sąsiadów. Sprawą oficjalnie zajmie się teraz wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna dopuścił się czynu ponad rok temu.

Łukasz K. zgwałcił niemowlę. Do sądu wpłynął akt oskarżenia
33-letni żołnierz Łukasz K. (Facebook)
bEgvbBed

W Szczecinku 10 września 2019 roku doszło do przerażającego zdarzenia, któremu poświęcono całe odcinki programów "Interwencja" czy "Alarm!". Były żołnierz, Łukasz K., zgwałcił niemowlę - 13-miesięczną córeczkę sąsiadów.

Sąsiedzi powierzyli pod opiekę Łukaszowi K. swoje dziecko, sądząc, że mogą zaufać mężczyźnie i jego żonie - Kindze K. Kiedy jednak kobieta wyszła z domu, były żołnierz, jak podają wspomniane źródła, rzucił się na dziewczynkę, a następnie zgwałcił ją, dotkliwie raniąc jej intymne miejsca.

bEgvbBef

Sąsiedzi, rodzice dziecka, zorientowali się o wszystkim, gdy odebrali je, a następnie, już w domu, zauważyli na ubrankach krew. Zawieźli dziewczynkę do szpitala, skąd przetransportowano ją do kliniki ginekologicznej w Szczecinie. Tam stwierdzono, że została zgwałcona.

Akt oskarżenia oficjalnie trafił już do sądu

Łukasz K., jak podaje Wirtualna Polska, pierwotnie przyznał się do winy. Potem jednak, w toku śledztwa i podczas kolejnych przesłuchań stwierdził, że dziewczynka doznała tak poważnych obrażeń w zupełnie inny sposób.

bEgvbBel

Portal Szczecinek - Nasze Miasto poinformował właśnie, że do sądu wpłynął akt oskarżenia, dotyczący sprawy Łukasza K. Wkrótce odbędą się rozprawy sądowe, które zakończyć się mogą orzeczeniem winy oskarżonego i skazaniem go za ten czyn na nawet 15 lat pozbawienia wolności, o czym poinformował prok. Ryszard Gąsiorowski w rozmowie z portalem.

Zobacz także: Góra śmieci w lesie. Leśnicy proszą o pomoc
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEgvbBeG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(535)
Edward Rósł
4 miesiące temu
Naciąć rany i polać je Domestosem i Kretem. A następnie przygotować mieszankę Domestosa, Kreta, preparatów z solą, pieprzem i kazać mu to wypić. Jak odmówi to wepchnąć mu na siłę.
Alan
9 miesięcy temu
Widzę tylko dwa wyjścia: albo dać dożywocie z ciężkimi robotami i pozbawieniem praw publicznych do śmierci bez możliwości wcześniejszego wyjścia albo też skazać na karę śmierci i powiesić. Obowiązkowo skonfiskować majątek zwyrodnialcowi i pieniądze z jego licytacji przeznaczyć dla rodziny zgwałconego dziecka jako odszkodowanie.
Ndn
9 miesięcy temu
Sąd wypusci bo ofiara nie krzyczała
bEgvbBeH
Krępy
9 miesięcy temu
Zapłacę 1000 zl. sedziemu za przywilej powieszenia tego smyka.
Bernadetta...
9 miesięcy temu
SHAKESPEARE. - PIEKLO JEST PUSTE,WSZYSTKIE DIABLY. SA NA ZIEMI. Kara 15 lat to tyle co splunąć,to żadna. kara. dla. bestii.Bernadetta.
66w2
9 miesięcy temu
Co siedzi w takim umysle,niewiem ale nazywanie go zwierzęciem jest niesprawiedliwe wobec zwierząt
Djfjf
9 miesięcy temu
Sprawcy gwałtów powinni być bezwarunkowo kastrowani, żeby do siusiania służył, od razu jak zapada prawomocny wyrok. Takiej zmiany w prawie chcemy. I nie ma wyjątków dla tych w czernych sukienkach też. Choć ich powinno się kastrować w momencie przyjęcia święceń. Taka przecież ich wola.
marzi
9 miesięcy temu
Do kastracji a zamiast więzienia bardzo ciezka prace a wynagrodzenie przekazywać biednemu dziecku jako zadośćuczynienie,
osa,,,
9 miesięcy temu
kastracja to jedyny słuszny wymiar kary oczywiscie do odsiadki tez wedle kodeksu
cotojest
9 miesięcy temu
po co wy o tym piszecie? przecież wiadomo, że to rodzi nienawiść, zupełnie uzasadnioną – ale co ona ma przynieść, ta nienawiść?
myza
9 miesięcy temu
Ja bym nie pozostawiła dziecka pod opieką faceta...........
ice
9 miesięcy temu
no i jak takiej nędzy nie zabić?!?!!po co to ma żyć..!?!!? nawet na zamku nie dostanie tego co powinien...na ochronki pójdzie...
lex
9 miesięcy temu
Czapa i tyle.Kim trzeba być żeby zrobić coś takiego?
bEgvbBez
Vlad palownik
9 miesięcy temu
15 lat to jest jakiż żałosny dramat. Dożywocie w ciemnej norze to min przyzwoitości
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić