o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Łukasz K. zgwałcił niemowlę. Do sądu wpłynął akt oskarżenia

534
Podziel się

Łukasz K. to były żołnierz, który oskarżony został o zgwałcenie 13-miesięcznej córeczki swoich sąsiadów. Sprawą oficjalnie zajmie się teraz wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna dopuścił się czynu ponad rok temu.

Łukasz K. zgwałcił niemowlę. Do sądu wpłynął akt oskarżenia
33-letni żołnierz Łukasz K. (Facebook)
bDgtkEvF

W Szczecinku 10 września 2019 roku doszło do przerażającego zdarzenia, któremu poświęcono całe odcinki programów "Interwencja" czy "Alarm!". Były żołnierz, Łukasz K., zgwałcił niemowlę - 13-miesięczną córeczkę sąsiadów.

Sąsiedzi powierzyli pod opiekę Łukaszowi K. swoje dziecko, sądząc, że mogą zaufać mężczyźnie i jego żonie - Kindze K. Kiedy jednak kobieta wyszła z domu, były żołnierz, jak podają wspomniane źródła, rzucił się na dziewczynkę, a następnie zgwałcił ją, dotkliwie raniąc jej intymne miejsca.

bDgtkEvH

Sąsiedzi, rodzice dziecka, zorientowali się o wszystkim, gdy odebrali je, a następnie, już w domu, zauważyli na ubrankach krew. Zawieźli dziewczynkę do szpitala, skąd przetransportowano ją do kliniki ginekologicznej w Szczecinie. Tam stwierdzono, że została zgwałcona.

Akt oskarżenia oficjalnie trafił już do sądu

Łukasz K., jak podaje Wirtualna Polska, pierwotnie przyznał się do winy. Potem jednak, w toku śledztwa i podczas kolejnych przesłuchań stwierdził, że dziewczynka doznała tak poważnych obrażeń w zupełnie inny sposób.

bDgtkEvN

Portal Szczecinek - Nasze Miasto poinformował właśnie, że do sądu wpłynął akt oskarżenia, dotyczący sprawy Łukasza K. Wkrótce odbędą się rozprawy sądowe, które zakończyć się mogą orzeczeniem winy oskarżonego i skazaniem go za ten czyn na nawet 15 lat pozbawienia wolności, o czym poinformował prok. Ryszard Gąsiorowski w rozmowie z portalem.

Góra śmieci w lesie. Leśnicy proszą o pomoc

bDgtkEwi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(534)
smq
miesiąc temu
15 lat ? Nabić na pal i wystawic na widok publiczny użyć całej wiedzy medycznej by jak najdłuzej utrzymywac przy życiu. Nie ma litosci
nauczycielka
miesiąc temu
Dlaczego dotychczas nie ma ustawy o kastracji gwałcicieli,chociaż co raz ten problem jest podnoszony przez społeczeństwo.
Kat
miesiąc temu
Kastraowanie bez znieczulenia i dożywocie
bDgtkEwj
fifoo
miesiąc temu
Już tam w kiciu się nim zajmą odpowiednio, nie bójcie się. Na sprawiedliwość współosadzonych w takim przypadku można bardziej liczyć niż na sprawiedliwość niezawisłego POwskiego sądu.
Bartek
miesiąc temu
Ja się nie zgadzam, aby go utrzymywać z moich podatków.Proszę mi zwrócić podatek lub go zabić. Mogę ufundować sznur.
Najnowsze komentarze (534)
Alan
miesiąc temu
Widzę tylko dwa wyjścia: albo dać dożywocie z ciężkimi robotami i pozbawieniem praw publicznych do śmierci bez możliwości wcześniejszego wyjścia albo też skazać na karę śmierci i powiesić. Obowiązkowo skonfiskować majątek zwyrodnialcowi i pieniądze z jego licytacji przeznaczyć dla rodziny zgwałconego dziecka jako odszkodowanie.
Ndn
miesiąc temu
Sąd wypusci bo ofiara nie krzyczała
Krępy
miesiąc temu
Zapłacę 1000 zl. sedziemu za przywilej powieszenia tego smyka.
Bernadetta...
miesiąc temu
SHAKESPEARE. - PIEKLO JEST PUSTE,WSZYSTKIE DIABLY. SA NA ZIEMI. Kara 15 lat to tyle co splunąć,to żadna. kara. dla. bestii.Bernadetta.
66w2
miesiąc temu
Co siedzi w takim umysle,niewiem ale nazywanie go zwierzęciem jest niesprawiedliwe wobec zwierząt
Djfjf
miesiąc temu
Sprawcy gwałtów powinni być bezwarunkowo kastrowani, żeby do siusiania służył, od razu jak zapada prawomocny wyrok. Takiej zmiany w prawie chcemy. I nie ma wyjątków dla tych w czernych sukienkach też. Choć ich powinno się kastrować w momencie przyjęcia święceń. Taka przecież ich wola.
marzi
miesiąc temu
Do kastracji a zamiast więzienia bardzo ciezka prace a wynagrodzenie przekazywać biednemu dziecku jako zadośćuczynienie,
osa,,,
miesiąc temu
kastracja to jedyny słuszny wymiar kary oczywiscie do odsiadki tez wedle kodeksu
bDgtkEwb
cotojest
miesiąc temu
po co wy o tym piszecie? przecież wiadomo, że to rodzi nienawiść, zupełnie uzasadnioną – ale co ona ma przynieść, ta nienawiść?
myza
miesiąc temu
Ja bym nie pozostawiła dziecka pod opieką faceta...........
ice
miesiąc temu
no i jak takiej nędzy nie zabić?!?!!po co to ma żyć..!?!!? nawet na zamku nie dostanie tego co powinien...na ochronki pójdzie...
lex
miesiąc temu
Czapa i tyle.Kim trzeba być żeby zrobić coś takiego?
Vlad palownik
miesiąc temu
15 lat to jest jakiż żałosny dramat. Dożywocie w ciemnej norze to min przyzwoitości
Stop zbok
miesiąc temu
Pamiętam jak Trzaskowski i Rabiej chcieli wpuścić ,, trenerów seksualnych" do żłobków i przedszkoli.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić