Wróć na
JM
|

Prawnicy taty go nie wybronili. Tym razem się doigrał

170
Podziel się

Syn Zenona Martyniuka znany jest z imprezowania za pieniądze taty. Jakiś czas temu bezpardonowo skrytykował jeden z hoteli. Teraz zamieścił oficjalne przeprosiny na Instagramie.

Prawnicy taty go nie wybronili. Tym razem się doigrał
Daniel Martyniuk oficjalnie przeprasza białostocki hotel (Instagram)
bCYuwRWt

Daniel Martyniuk pod koniec sierpnia w ostro skrytykował jeden z hoteli w Białymstoku, w którym gościł. Na opublikowanym na Instagramie nagraniu twierdził, że to „jeden z gorszych” przybytków na świecie, w jakich przyszło mu spędzić noc. Na nagraniu widać było, że Martyniuk nie jest w najlepszym stanie.

Sytuacja była bardzo napięta. Właścicielka hotelu zapowiedziała, że sprawa trafi do sądu. Okazuje się, że rozgłos taty nie pomógł w odkręceniu tej sprawy.

bCYuwRWv

Daniel Martyniuk przeprasza hotel w Białymstoku. Opublikował oświadczenie

To nie pierwszy raz, kiedy Daniel przysparza problemy rodzinie. Ojciec nie raz musiał wyciągać go z kłopotów. Tym razem znane nazwisko mu jednak nie pomogło.

Daniel Martyniuk opublikował na swoim Instagramie oświadczenie. To zdjęcie wydrukowanej kartki z przeprosinami. Syn imperatora disco polo oznaczył także obrażony wcześniej hotel.

Oświadczenie młodego Martyniuka. Przeprasza hotel za nieprawdziwe informacje

Ja, Daniel Martyniuk, oświadczam, że w dniu 27 sierpnia 2020 roku na moim profilu w serwisie Instargam zamieściłem film zawierający krzywdzące (…) [oraz] nieprawdziwe informacje – pisze syn gwiazdora disco polo.
bCYuwRWB

Przeprosiny trafiły na InstaStory Martyniuka. Trudno je odczytać, trwają bowiem zaledwie kilka sekund, oświadczenie jest także bardzo małe. Nie wiadomo, czy na pewno o to chodziło właścicielom hotelu.

Obejrzyj także: Niepokojące nagranie na Instagramie Daniela Martyniuka

bCYuwRWC
bCYuwRWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(170)
Z boku
6 dni temu
Mimo ogromnej sympatii dla doknañ Zenka, zaczynam go po prostu nie szanować. Ciekawe, czy Danielek, gdyby nazywał się " Kowalski" nadal byłby na wolności
Iga
6 dni temu
Poprostu wymaga leczenia
Max
6 dni temu
Dla mnie Zdenek to żadna gwiazda a synalka powinien odciąć od kasy i wtedy niech sobie radzi z zarobionych pieniędzy.Według mnie to tatuś robi mu krzywdę robiąc z niego kalekę który sam sobie nie poradzi.
bCYuwRWX
alka
6 dni temu
Smutne jest to, że takie osoby zakładają rodziny i mają dzieci tworząc piekło dla całej rodziny i wszystkich innych wokół praktycznie bez konsekwencji :(
czloax
6 dni temu
W dawnym świecie (z relacji przodków) każdy znał swoje miejsce. Bogaty swoje potomstwo wychowywał stosownie do posiadanego bogactwa (zatrudniał zwykle mądrą guwernantkę) aby owo bogactwo nie zmiażdżyło potomka lecz by nad nim panował. Teraz bogactwo zwala się na pozbawione wychowania dzieci i niszczy je moralnie (wszystko mi się należy) i fizyko-psychicznie (biorę narkotyki bo nic mnie już nie cieszy). Mądrych ludzi nikt nie ogląda by czerpać wzór bo ci stronią od TV a tym bardziej od YT itp Hyde Parków. Ponadto dla rozbrykanej gawiedzi byliby zapewne "nudni", tym bardziej że dobre (mądre) wychowanie to jeszcze spory i długotrwały wysiłek a przecież im się należy wszystko od razu i ma być łatwo, jak kliknięcie umowy na zaciągnięcie kredytu.
Najnowsze komentarze (170)
HDS.
4 dni temu
Za pieniądze w Polsce wolno wszystko mając kasę możesz wiele.
Basia
4 dni temu
Po co Wy o nim piszecie to jakaś gwiazda?
Babcia Kasia
5 dni temu
Rodzice niewydolni wychowawczo, co widać u Danielka
Janeczka
5 dni temu
Tatuś zapomniał o synku ważniejsza była KARIERA MILIONY niż rodzina i jest jak jest teraz płakać nad rozlanym mlekiem martyniukom POWINNO BYĆ WSTYD
Gosc
5 dni temu
Tata śpiewa A syn niech się weźmie za pracę nie wstyd mu ma dziecko trzeba spowazniec
Adam
5 dni temu
I o kim tu w ogóle pisać! O nikim?! Takie byle co to tylko w zapomnienie, a nie teksty o takim czymś pisać. Żenada.
Roli
5 dni temu
Co wy chcecie od chłopaka poprostu melanż go polknal.
Myslacy
5 dni temu
Zenek przestan spiewac , Twoj syn wymaga pomocy i zajmij sie synem.Co on wyprawia to wstyd .Jest jeszcze na to rada i wy rodzice zajmijcie sie dzieckiem a wam tylko kasa i kasa w glowie a nie upadly syn.Kasa to nie wszystko .Zepsuliscie wlasne dziecko.Zapomnielisie ze macie syna.Pieniedzmy wszystkiego sie nie zalatwi.
bCYuwRWP
Ggggggggggg
5 dni temu
To wina rodziców woda sodowa uderzył mu do głowy niech poniesie konsekwencje w końcu małolat się nauczy
Pobożny
5 dni temu
Dlaczego tyle się o nim pisze? Czemu nie o dzieciach innych znanych polityków?
Myszka
5 dni temu
Do paki o zaostrzonym rygorze tam dostanie szkołę życia
Ghost
5 dni temu
Jest już po gościu nie panuje nad emocjami i swoim zachowaniem nie pierwszy i ostatni któremu przez brak pokory trzeba będzie przegrać życie
Tygrysek
5 dni temu
Ktoś inny gdyby przyszło mu złożyć publiczne oświadczyny spaliłby się ze wstydu.Jemu natomiast to zwisa - będzie spał spokojnie.
WYP
5 dni temu
NIE MOGĘ NA NIEGO PATRZEĆLISA
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić