JM| 

Prawnicy taty go nie wybronili. Tym razem się doigrał

209

Syn Zenona Martyniuka znany jest z imprezowania za pieniądze taty. Jakiś czas temu bezpardonowo skrytykował jeden z hoteli. Teraz zamieścił oficjalne przeprosiny na Instagramie.

Prawnicy taty go nie wybronili. Tym razem się doigrał
Daniel Martyniuk oficjalnie przeprasza białostocki hotel (Instagram)

Daniel Martyniuk pod koniec sierpnia w ostro skrytykował jeden z hoteli w Białymstoku, w którym gościł. Na opublikowanym na Instagramie nagraniu twierdził, że to „jeden z gorszych” przybytków na świecie, w jakich przyszło mu spędzić noc. Na nagraniu widać było, że Martyniuk nie jest w najlepszym stanie.

Sytuacja była bardzo napięta. Właścicielka hotelu zapowiedziała, że sprawa trafi do sądu. Okazuje się, że rozgłos taty nie pomógł w odkręceniu tej sprawy.

Daniel Martyniuk przeprasza hotel w Białymstoku. Opublikował oświadczenie

To nie pierwszy raz, kiedy Daniel przysparza problemy rodzinie. Ojciec nie raz musiał wyciągać go z kłopotów. Tym razem znane nazwisko mu jednak nie pomogło.

Daniel Martyniuk opublikował na swoim Instagramie oświadczenie. To zdjęcie wydrukowanej kartki z przeprosinami. Syn imperatora disco polo oznaczył także obrażony wcześniej hotel.

Oświadczenie młodego Martyniuka. Przeprasza hotel za nieprawdziwe informacje

Ja, Daniel Martyniuk, oświadczam, że w dniu 27 sierpnia 2020 roku na moim profilu w serwisie Instargam zamieściłem film zawierający krzywdzące (…) [oraz] nieprawdziwe informacje – pisze syn gwiazdora disco polo.

Przeprosiny trafiły na InstaStory Martyniuka. Trudno je odczytać, trwają bowiem zaledwie kilka sekund, oświadczenie jest także bardzo małe. Nie wiadomo, czy na pewno o to chodziło właścicielom hotelu.

Obejrzyj także: Niepokojące nagranie na Instagramie Daniela Martyniuka

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić