Makabra w Rosji. Trwa obława na zwyrodnialca

171

Rosyjska policja potwierdza, że trwa obława na 41-letniego mordercę, który jest podejrzany o zgwałcenie i zabicie dwóch dziewczynek w wieku 8 i 13 lat. Do morderstwa doszło w Rybińsku. W sieci pojawił się film, na którym widać zabójcę uciekającego z domu po tym, jak dokonał krwawej masakry.

Makabra w Rosji. Trwa obława na zwyrodnialca
41-latek uciekający z domu po zgwałceniu i zabiciu nożem dwóch dziewczynek. (Policja)

W Rosji trwa wielka obława na 41-letniego Witalija Molczanowa. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie krwawej masakry w Rybińsku. Zwyrodnialec zgwałcił i poćwiartował nożem dwie córki swojej partnerki. 41-latek już wcześniej był karany za gwałt i zabójstwo dzieci, z więzienia wyszedł w 2010 roku.

Matka zamordowanej 8 i 13-latki, Walentyna Saprunowa poznała Molczanowa przez aplikację randkową. Kobieta po miesiącu znajomości przeprowadziła się z Omska do Rybińska wraz z córkami, by zamieszkać z mężczyzną. Kiedy 40-latka wróciła we wtorek z pracy do domu, zastała makabryczny widok. Saprunova twierdzi, że jej córeczki były dosłownie "poszatkowane" nożem.

Jak piszą rosyjskie media, kobieta nie zdawała sobie sprawy z poprzednich wyroków kochanka. Witalij starannie ukrywał przed kobietą swoją kryminalną przeszłość.

Rosyjski Komitet Śledczy potwierdził, że dowody kryminalistyczne wykazały, że obie dziewczynki zostały zgwałcone, zanim je zamordowano. Jednocześnie wszczęto śledztwo przeciwko Molczanowi w sprawie podwójnego morderstwa dzieci „popełnionego ze szczególnym okrucieństwem”. Policja opublikowała nagranie, na którym widać, jak zabójca wybiega z domu po dokonaniu morderstwa.

Zobacz także: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić