aktualizacja 

Nie wyjdzie z domu. Szef WHO przekazał złe wieści

317

Szef WHO, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, nie wyjdzie w najbliższym czasie z domu. Jak poinformował, miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Obecnie przebywa na kwarantannie.

Nie wyjdzie z domu. Szef WHO przekazał złe wieści
(YouTube)

Koronawirus nie wybiera. Ostatnie miesiące pokazały, że zagrożeni są wszyscy, niezależnie od statusu społecznego. Koronawirusem zakazili się między innymi aktor Tom Hanks z żoną, Donald i Melania Trump czy piłkarz Cristiano Ronaldo. Teraz na kwarantannę trafiła kolejna ważna osoba.

U szefa WHO nie potwierdzono koronawirusa, ale ze względu na fakt, że miał kontakt z osobą zakażoną, trafił na kwarantannę, miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. O wszystkim poinformował za pośrednictwem Twittera.

Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus zaznaczył, że nie ma żadnych objawów zakażenia i czuje się dobrze. Swoją pracę przez najbliższe dni będzie wykonywać z domu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sytuacja epidemiczna w wielu krajach staje się coraz gorsza. Od początku pandemii koronawirusem zakaziło się ponad 46 mln ludzi na całym świecie. Niestety ponad 1,2 mln poniosło śmierć. Najgorzej jest w USA, gdzie koronawirusem zakaziło się ponad 9 milionów Amerykanów.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce przybiera na sile. Prof. Flisiak: Brakuje miejsc w szpitalach
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić