o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Znaleziono ją nagą z odciętym kciukiem. Rosyjska naukowiec nie żyje

68
Podziel się

Nie żyje Ekaterina Antontseva. 34-letnia biotechnik z Instytutu Technologicznego w Petersburgu została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Ciało kobiety było nagie i miało odcięty kciuk.

Znaleziono ją nagą z odciętym kciukiem. Rosyjska naukowiec nie żyje
Ekaterina Antontseva (Poltavskiy Denis, P©LTAVSKIY)
bDplIbTV

Zagadkowa śmierć uczonej wstrząsnęła Rosją. Ekaterina Antontseva została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu przez swojego chłopaka, przedsiębiorcę budowlanego, gdy wrócił z podróży służbowej. Ciało kobiety było nagie i miało ucięty kciuk. 34-latka była biotechnikiem z Instytutu Technologicznego w Petersburgu. Niekiedy pracowała również jako modelka.

Kobieta najprawdopodobniej została uduszona w zeszłym tygodnia. Policja zatrzymała podejrzanego w tej sprawie. Okazał się nim 36-letni gracz komputerowy Artem. Postawiono mu zarzut morderstwa Ekateriny. Zamordowaną opłakują i wspominają współpracownicy z Instytutu Technologicznego w Petersburgu.

bDplIbTX
Wszyscy jesteśmy wstrząśnięci. Była bardzo dobrą i sympatyczną osobą - powiedział dr Mark Shamtsyan, szef działu syntezy mikrobiologicznej w instytucie.

Śledczy wstępnie ustalili przebieg zdarzeń. Według nich zatrzymany pożyczył od Ekateriny pieniądze. W mieszkaniu doszło do kłótni o spłatę pożyczki, w wyniku której 34-latka zginęła. Morderca odciął palec kobiety, aby zeskanować go w celu odblokowania jej telefonu. Następnie Artem uszczelnił mieszkanie, aby nie wydobywały się z niego zapachy gnijącego ciała.

bDplIbUd
Zobacz także: Ekshumacja beatyfikowanego lekarza. Watykan uznał, że doszło do cudu
bDplIbUy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
PL
miesiąc temu
Piękna kobieta.
denk
miesiąc temu
nasze sady by uzanly ze byla bezradna i to jej wina
wenus102
miesiąc temu
Ten palec to wejściówka do instytutu, a nie telefonu...
bDplIbUz
lepiejuwierz
miesiąc temu
odcięli jej kciuk, aby dostać się do laboratorium. bo odkryła cos bardzo niewygodnego i chciala to pokazac calemu światu. LUDZIE NIE MAJĄ SKRUPUŁÓW. ZROBILI STRASZNĄ BROŃ CHEMICZNĄ. JUŻ PO NAS.
zxc
miesiąc temu
Biotechnik...ucięty kciuk i Rosja. Coś mi się zdaje że scenariusz który nam tu przedstawiają był inny.
Najnowsze komentarze (68)
Ziutek
miesiąc temu
Raczej nie poszło o pożyczkę i to nie on tu poszło o co innego pozatym uszczelnił mieszkanie tak robią profesinalisci a odcięty palec to posłużył do wejścia do miejsca jej pracy
qwerty
miesiąc temu
ok, chłopak wrócił z podróży służbowej a ona była już martwa od tygodnia? chyba słaba para skoro prze tydzień nie mieli kontaktu. szkoda kobiety
Bartek
miesiąc temu
Jeżeli morderca jest z pis-u to adrian go ułaskawi.
Anzelm,..
miesiąc temu
Lubiła pewnie luksus, a naukowcy w Rosji wcale nie są milionerami. Może sprzedawała informację na temat rosyjskich badań COVID 19, a Rosja nie zapomina zdrady.
SpAwN
miesiąc temu
Szkoda kobitki.
stef
miesiąc temu
A co mnie to interesuje, jest to tragedia, ale mamy swoje. W Polsce w wyniku różnych wypadków, chorób itp. pewnie wczoraj zmarło kilkaset osób, z dużą dozą prawdopodobieństwa w tym gronie zapewne był jakiś świetny młody naukowiec, to samo będzie dziś, jutro, pojutrze...
haha
miesiąc temu
"36-lteni gracz komputerowy" dobry zawód...
Zgodnie
miesiąc temu
z dziwnymi trendami powinno być: Rosyjska naukowczyni albo naukowczyniolożka
bDplIbUr
PGb
miesiąc temu
Laska która tańczy mi na koju to właśnie nazwa produktu bankowego i co komuś musi... nie działa to na mnie G T taka forma rozliczeń recept życie i zdrowie
Ktoś
miesiąc temu
"Została uduszona w zeszłym tygodnia." Kto pisze te artykuły
Criss
miesiąc temu
No i jak zwykle, ułożyli swój scenariusz do sytuacji, winny jest i po problemie.. pokazują skuteczność służb a nam, z jaką łatwością można manipulować w mediach i ludźmi :-) Apple zrobiło mądre posunięcie że w nowych modelach nie zainstalowano TouchID :-) przynajmniej klientom w Rosji i na całym świecie nie będą odcinać palców do odplokowania telefonu.. hahahaha.. tylko że tak jak służby dochodzeniowe jak i "sprawca" nie przewidzieli tego który palec odblokuje tel.. sprawca powinien odciąć wszystkie u rąk a sądząc po reklamach .. także u nóg ;-) a skoro zaginął tylko jeden palec, wiadomo było który i wiadomo do czego.. do laboratorium i do danych w instytucie.. tak że służby się nie przyłożyły i dały ciała z informacją.. Ehh.. scenariusz do bania ... ;-)
Hę?
miesiąc temu
A to przepraszam, gdzie się znajdował jej telefon, jak trzeba było aż palec uciąć?
Eeeee
miesiąc temu
Wow. Wyobrażacie sobie być takim przegrywem, żeby w mediach tytułowali was "graczem komputerowym"?
Bardzo
miesiąc temu
Podoba mi się, że w końcu nie napisano: naukowczyni, tylko: rosyjska naukowiec
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić