o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Wielka akcja policji. Zabezpieczono m.in. nielegalne testy na koronawirusa

149
Podziel się

Spektakularna, szeroko zakrojona akcja policji została zakończona zatrzymaniem wielu osób. Mundurowi zabezpieczyli dobra materialne, narkotyki i nielegalne testy na koronawirusa.

Wielka akcja policji. Zabezpieczono m.in. nielegalne testy na koronawirusa
Policja uderzyła w kiboli (Policja)
bDphTDaZ

Policja z Małopolski kontynuuje zatrzymania członków zorganizowanej grupy przestępczej. Ta była silnie powiązana z kibolami klubu piłkarskiego Cracovia Kraków. Przeprowadzenie akcji było możliwe dzięki nadaniu tytułu świadka koronnego dwóm fanatykom, których zeznania obciążyły resztę.

Pierwszych zatrzymań dokonano w 2017 roku. Zorganizowana grupa przestępcza w latach 2011-2017, dokonała przemytów nie mniej niż 15 ton marihuany, o wartości detalicznej nie mniejszej niż 440 mln zł. Przed trzema laty zabezpieczono 123 kilogramy marihuany, które miały zostać przewiezione do Polski.

bDphTDbb

We wrześniu zatrzymano kolejnych podejrzanych. Dokonano tego na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego. Zatrzymania te pozwoliły powiązać ze sprawą kolejne 10 osób. Policja zabezpieczyła maczety i sprzęt komputerowy. Prokurator dokonał zabezpieczeń majątkowych i konfiskaty rozszerzonej na ponad 12 mln złotych. Zatrzymanym postawiono zarzuty i może im grozić kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Sprawa miała charakter międzynarodowy. Czynności prowadzono również w Hiszpanii we współpracy z tamtejszą policją. Na terenie Półwyspu Iberyjskiego zatrzymano kolejne trzy osoby. W miejscu pobytu przestępców oprócz amunicji i sprzętu komputerowego znaleziono dużą liczbę testów na koronawirusa. Sprawa ma charakter rozwojowy.

bDphTDbh
Zobacz także: Strajk kobiet. Gorąco na placu Trzech Krzyży. Ranny obrońca kościoła pw. św. Aleksandra
bDphTDbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(149)
Kibole
miesiąc temu
ochraniają kościoły - zaraz zostaną zwolnieni :)
szenzi
miesiąc temu
No i ONR "obudził" się w czarnej dziurze bo ciężko teraz będzie udawadniać, że te gostki mają jakąkolwiek moralność a o etyce, już nie wspomnę!
ciekawa_m
miesiąc temu
a co z nielegalnymi maseczkami z antonowa??? kogoś zatrzymano w tej sprawie???
bDphTDbD
ziober
miesiąc temu
zamknęli obrońców koscioła???? to jakies nieporozumienie
wb.
miesiąc temu
Przecież kibole nigdy Kaczyńskiemu nie przeszkadzali. Bronił ich nawet przed Tuskiem kilka lat temu.
Najnowsze komentarze (149)
Wojtas
miesiąc temu
To nie kibole - to patrioci
gość
miesiąc temu
PiS dalej żyje w średniowieczu, kiedyś kobiety nieśmiały dostępu do takich badań jak są teraz. I niewiedzialy co urodza.
gość
miesiąc temu
PiS dalej żyje w średniowieczu, kiedyś kobiety nieśmiały dostępu do takich badań jak są teraz. I niewiedzialy co urodza.
ano
miesiąc temu
W takim razie Szumowskiego też powinni aresztować za nielegalne testy na koronawirusa i respiratory widmo!!!!!!!!!!!!!!
TakieTam
miesiąc temu
K...A... To już mamy " nielegalne testy na koronawirusa"? Monopol na handel testami? Czarny rynek testów? KTO ZARABIA NA SPRZEDAŻY TESTÓW?
@d@m
miesiąc temu
Testy nielegalne bo nie pochodzą od instruktora narciarstwa ani od handlarza bronią, czyli poza oficjalnym obiegiem
legalny
miesiąc temu
nielegalne testy?corona wirus jest nielegalny,lockdown jest nielegalny,caly ten rzad jest nielegalny!
afrykaner
miesiąc temu
takie świętoszki,bronią kościołów a później gandzią handlują,amen.
bDphTDbv
kosynasztorc
miesiąc temu
kto wierzy tym wypocinom,to próba zastraszenia tego patriotycznego środowiska
noel
miesiąc temu
Kibice czy też kibole jak ich złośliwie nazywano, teraz już nikt takiego faux pas zresztą już nie popełnia, maja inny dylemat, po której stronie społecznego konfliktu stanąć, jako bardzo ważna i wpływowa grupa społeczna, świat oszalał i Wy wszyscy też.
nils
miesiąc temu
Kibic piłkarski grupy ultras czy jeszcze lepiej hooligans, jako wzór patriotyzmu,ładu, porządku i stojący jednocześnie na straży dziedzictwa narodowego, można, można. Może należny z kibiców uczynić kustoszy muzeów, to tylko taka skromna sugestia do Ministra Kultury i Dziedzinowa Narodowego, zacząć należałoby od Muzeum Narodowego, jako pewien symbol nowych czasów i starych, ale jakże nowych wartości. Jednak świat się zmienia w niespodziewanym kierunku, nawet dla miłośnika Stanisława Lema, świeć Panie nad jego duszą, zresztą ateisty.
emigrant
miesiąc temu
...i już wiadomo skad P.S ma pieniądze ; )
Waldek
miesiąc temu
Jaka policja?! Toż to zomo, zatrzymują ludzi, którzy chcieli sobie do pensji dorobić i sprzedali parę gram marysi! Pozabieramy wam emerytury za aresztowanie obywateli, użycie siły i prowokowanie! Od kiedy jesteście od przestrzegania prawa i pilnowania porządku?!
jogi
miesiąc temu
Zarobili 440 milionów , zatrzymano majątek 12 milionów , gdzie reszta 428 milionów przejedli ?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić