Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Znaleźli zwłoki kobiety. Tajemnicza śmierć po rodzinnej awanturze

91

Policjanci zostali wezwani do rodzinnej awantury w Stypułowie koło Nowej Soli. Sąsiedzi zadzwonili po funkcjonariuszy, bo słyszeli niepokojące hałasy. Na miejscu okazało się, że to kłótnia ojca z synem. Po chwili do domu przyszedł drugi z synów i ogłosił dramatyczną wiadomość.

Znaleźli zwłoki kobiety. Tajemnicza śmierć po rodzinnej awanturze
(Agencja Gazeta, Patryk Ogorzałek)

Drugi z synów powiedział, że znalazł ciało matki. Miało leżeć obok transformatora. Makabryczną informację potwierdzili kilkadziesiąt minut później policjanci - rzeczywiście leżało tam ciało 54-letniej kobiety.

Wyjaśniamy okoliczności w jakich doszło do śmierci kobiety - mówi dla Fakt24.pl Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Zobacz także: Zobacz także: Rozpędzony samochód wjechał w tłum w Melbourne

Awanturujący się mężczyźni byli kompletnie pijani. Dodatkowo, młodszy z nich był agresywny wobec policjantów. Na ich przesłuchanie trzeba poczekać, aż wytrzeźwieją. Możliwe, że to podczas domowej awantury zginęła kobieta, jednak tej wersji wydarzeń policja na razie nie potwierdza.

Lekarz nie potrafił wskazać przyczyny zgonu. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji - dodaje Sęczkowska.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić