o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Znamy datę pogrzebu 4-letniego Piotrusia. Poruszająca prośba rodziny

13
Podziel się

Ustalona została już data pogrzebu Piotrusia z Gorzowa. Chłopiec śmiertelnie potrącony przez kierowcę chevroleta zostanie pochowany w najbliższą sobotę. Rodzina czterolatka wystosowała ważną prośbę.

Znamy datę pogrzebu 4-letniego Piotrusia. Poruszająca prośba rodziny
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)
bELdKkXV

Śmierć czteroletniego Piotrusia z Gorzowa to bez wątpienia wielka tragedia. Doszło do niej 10 października przed godz. 18 na skrzyżowaniu ulic 30 Stycznia i Armii Polskiej w Gorzowie.

Winny wypadku kierowca chevroleta uciekł z miejsca zdarzenia. Niedługo później został jednak zatrzymany przez policjantów i usłyszał już zarzuty.

bELdKkXX
To zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym w połączeniu z ucieczką z miejsca zdarzenia. Mężczyźnie grozi od dwóch do 12 lat więzienia. Biorąc pod uwagę okoliczności tego wypadku można spodziewać się także wniosku o tymczasowe aresztowanie - przekazał "Super Expressowi" rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Łukasz Gospodarek.

Oto ostatnia wola rodziny Piotrusia

Portal gorzowianin.com podał datę pogrzebu chłopca. Opublikowano też poruszającą wolę rodziny 4-latka.

Pogrzeb 4-letniego Piotrusia odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 14 na cmentarzu przy ul. Żwirowej. Rodzina chłopca prosi, aby osoby, które chcą i będą uczestniczyć w ostatniej drodze tragicznie zmarłego Piotrusia, przyniosły białe balony wypełnione helem, które zostaną następnie wypuszczone w niebo - zaapelowano.
bELdKkYd
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELdKkYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Spięty
2 tyg. temu
Sam jestem ojcem, mam syna w wieku zabitego chłopca. Serce mi pęka ale tak bym uprzykrzył gnojowi życie, że sam by się zabił
siwy kruk
2 tyg. temu
Bez przerwy wymieniają wszędzie markę samochodu. Jakie to ma znaczenie? Czy jak by jechał Maybachem to malec by nie zginął?
AntoniM
2 tyg. temu
Dlaczego za morderstwo z użyciem np. noża grozi 25 lat lub dożywocie, a za morderstwo z użyciem samochodu maksymalnie 12?
bELdKkYz
Bella
2 tyg. temu
Bardzo smutna tragedia , współczuje ….
Ewa
2 tyg. temu
A jak to się stało?
Jak
2 tyg. temu
Śpij w spokoju aniołku. A rodzicom życzę wiele wytrwałości i siły by przetrwać najgorszą z możliwych tragedii.
John Wayne
2 tyg. temu
Szkoda chłopczyka bardzo :(
Res
2 tyg. temu
Droga Rodzino i wszyscy, którzy przeżywają tę tragedię. Najgłębsze wyrazy współczucia...pamiętajcie jednak, że tej duszy potrzebna jest teraz tylko modlitwa.I o tym trzeba ją zapewnić. Bo tylko o to prosi. Czytałam ostatnio świadectwa Fulli Horak, polskiej mistyczki, jej opisy śmierci, czyśca,nieba, konieczności cierpienia i jego ogromnej wartości, o ile nadamy mu intencję. Też tego jeszcze nie pojmuję,ale ona pisze,że to niepojęte cierpienie rodziny jakie odczuwa w tej chwili trzeba ofiarować za kogoś lub ofiarować Jezusowi łącząc to cierpienie z Jego cierpieniem. Oddać mu się jak dziecko w tej beznadziei...Módlmy się za rodzinę, która tu została,by nie ogarnęła jej teraz nienawiść , też tego nie pojmuję,strasznie to trudne,po ludzku niemożliwe...współczuję .
Harry
2 tyg. temu
A morderca dostanie tylko 25 lat więzienia lub mniej. Dożywocie to tylko służy do straszenia, a takowe pada prawie NIGDY.
afrykaner
2 tyg. temu
jeżeli kierowcą był sędzia albo milicjant to winny będzie chłopczyk.
Bac
2 tyg. temu
Tylko na huśtawkę nadaje się ten kierowca
geri
2 tyg. temu
12 lat? nigdy nie zrozumiem tak niskich wyroków za śmierć dzieciątka, które straciło zycie zanim poznało jego smak :( Ogromne wyrazy współczucia dla Bliskich :(
Czytelniczka
2 tyg. temu
Łzy płyną:( Nie wyobrażam sobie, co czują rodzice dziecka, potworna tragedia.
bELdKkYr
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić