aktualizacja 

Zobaczyłeś to w hotelowym łóżku? Wiej jak najprędzej!

44

W hotelach o wysokim standardzie zazwyczaj jest czysto i schludnie. Ułożona pościel, błyszczące lustra i finezyjne dodatki rzucają się w oczy już od wejścia do pokoju. Okazuje się jednak, że można znaleźć też nieproszonych gości. Wtedy lepiej brać nogi za pas!

Zobaczyłeś to w hotelowym łóżku? Wiej jak najprędzej!
Zdjęcie ilustracyjne (PAP)

Wakacje i pobyty w hotelach kojarzą nam się z zasłużonym odpoczynkiem, piękną pogodą, słodkim lenistwem i, rzecz jasna, wygodnym łóżkiem. Powinniśmy jednak zwracać uwagę nie tylko na wygodę...

W mediach społecznościowych pojawił się dający do myślenia filmik. Jeśli więc właśnie planujesz urlop lub jesteś w jego trakcie, koniecznie obejrzyj to nagranie.

Tego nie powinno tu być

Z materiału wideo dowiadujemy się, czego nie powinniśmy znaleźć w hotelowym łóżku.

Po pierwsze odchodów pluskiew. Po drugie - wylinek pluskiew na materacu. Po trzecie - żywych osobników dorosłych w łóżku - opowiada mężczyzna, na co dzień zajmujący się zwalczaniem insektów.

TikToker pokazał, jak dokładnie wyglądają tego typu "niedopatrzenia". Okazało się, że zdarzają się one bardzo często. Pod filmikiem pojawiło się sporo komentarzy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Nie powinniśmy znaleźć, ale znajdujemy - ubolewa jedna z użytkowniczek, która pluskwy miała zauważyć w hotelu MM w Mikołajkach.
Niby człowiek świadomy ale teraz będzie bardziej uważał - wtóruje jej inny użytkownik.
Będąc we wrześniu w Zakopanem, doświadczyliśmy tego. Nie życzę najgorszemu wrogowi takiego napięcia, czy czasem nie przywieziemy pluskiew do domu… - pisze inny internauta.

Jak widać, pluskwy są częstym problemem w polskich hotelach. Spotkaliście się z nimi?

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić