aktualizacja 

Ale zmiana! Partner Moniki Richardson już tak nie wygląda

16

Monika Richardson ma za sobą głośne rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim. Kiedy związek się zakończył, dziennikarka zajęła się odbudową pewności siebie, a przy okazji nowymi znajomościami. Szybko wyszło na jaw, że ma nowego partnera. Ten zdecydował się właśnie na zaskakujący ruch. Richardson wszystko pokazała na Instagramie!

Ale zmiana! Partner Moniki Richardson już tak nie wygląda
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski (Instagram)

Monika Richardson trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był Rick Richardson. Później - Jamie Malcolm, z którym ma dwójkę dzieci. Ostatnim - Zbigniew Zamachowski.

Ze względu na popularność tego ostatniego dużo się mówiło o ich rozwodzie. Szczególnie że aktor wdał się w romans z inną kobietą - Gabrielą Muskałą. Koniec związku bynajmniej nie odstraszył jednak Moniki od miłości, bo kilka miesięcy później okazało się, że dziennikarka spotyka się już z kimś nowym.

Wybrankiem jej serca jest Konrad Wojterkowski. To znany producent i biznesmen. Od wielu lat broni kobiet i dzieci narażonych na przemoc za sprawą akcji "Kocham. Szanuję - Nie biję".

"No to mam łysola"

Para nie kryje się ze swoim uczuciem. Ostatnio Richardson pokazała nawet swojego partnera w łazience. Z internautami podzieliła się nagraniem, na którym widać, jak golił sobie głowę. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciem ukochanego na Instagramie.

No to mam łysola… Jak Wam się podoba? - podpisała fotografię.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Internauci oczywiście nie przeszli obok tego obojętnie. Pod postem pojawiła się fala komentarzy.

Bardzo korzystna zmiana - pisała jedna z fanek.
Bardzo się podoba, a jaki ma błysk w oczach - wtórowała druga.
Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić