aktualizacja 

Żona jest młodsza o 37 lat. Strasburger mówi, co sprawiło mu przyjemność

68

Karol Strasburger spełnia się w roli męża i ojca. Jego żona jest od niego młodsza o 37 lat, co od lat wzbudza zainteresowanie mediów i fanów. Aktor nie jest z tego zadowolony. Sam wielokrotnie podkreślał, że dopiero teraz stworzył prawdziwą rodzinę. W najnowszym wywiadzie wyznał, że żona wiele go nauczyła.

Żona jest młodsza o 37 lat. Strasburger mówi, co sprawiło mu przyjemność
Karol Strasburger (AKPA, AKPA)

Karol Strasburger w sierpniu 2019 roku poślubił młodszą o 37 lat Małgorzatę Weremczuk, która wcześniej pełniła obowiązki menadżerki aktora. W listopadzie tego samego roku przyszła na świat ich córeczka Laura. Para pilnuje swojej prywatności, ale Strasburgerowi czasami zdarza się wspomnieć o swojej rodzinie.

Karol Strasburger o miłości

W rozmowie z portalem naTemat aktor opowiedział o miłości i swoim związku. Zdradził także co sądzi o walentynkach, czyli świecie zakochanych.

Jestem przeciwnikiem organizowania ludziom emocji poprzez święta. To tak, jak kiedyś Dzień Kobiet. Dawało się rajstopy, paczkę papierosów czy płaszcz ortalionowy i musiały się cieszyć – oznajmił aktor.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Margaret nie cierpi tej piosenki. "Nikt mnie wtedy zbytnio nie pytał o zdanie"

Aktor wyznał, że kiedyś był bardzo kochliwy. Wydawało mu się, że można zakochać się natychmiast. Dopiero po latach zrozumiał czym jest prawdziwe uczucie. Dzięki swojej obecnej żonie wiele nauczył się miłości.

Zauważyłem dziewczynę, która była miła i sympatyczna, niezwykle oddana sytuacji. Od razu zdawało się, że jest uczciwa, prawdomówna, nieprzekombinowana, nieprzerobiona na kogoś innego. Kocham Cię. To są bardzo trudne słowa. Małgosia mnie tego nauczyła, że tak można mówić. I, że to jest bardzo ładne i sprawia olbrzymią przyjemność. Nie należy się tego wstydzić – powiedział.

Karol Strasburger był wcześniej dwukrotnie żonaty - z Barbarą Burską, a potem z Ireną Strasburger przeżyli razem ponad 30 lat. Nie spodziewał się, że będzie miał trzecią żonę, z którą doczeka się dziecka. Z Małgorzatą jest bardzo szczęśliwy, jednak nadal przeszkadzają mu opinie postronnych osób, które nie potrafią pojąć, jak osoby w tak różnym wieku mogą stworzyć związek.

Niektórzy hejterzy myślą, że taki starszy gość od tej młodej, to pewnie ona owinęła sobie wokół palca, on jest uzależniony i robi, co ona chce. Otóż nie. Doświadczony człowiek, w miarę inteligentny i mądry, mający swoją godność i jakieś doświadczenie, nie będzie tak postępował – powiedział aktor.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić