Ta praca to spełnienie jej marzeń. Rozenek zrezygnowała nawet z urlopu

32

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczynała jako "Perfekcyjna pani domu", a obecnie prowadzi "Dzień Dobry TVN". Celebrytka jest rozpoznawalna w całej Polsce za sprawą swoich medialnych wystąpień. Jak wyznała Rozenek, praca w telewizji śniadaniowej to spełnienie jej marzeń. Dla programu zrezygnowała nawet z urlopu.

Ta praca to spełnienie jej marzeń. Rozenek zrezygnowała nawet z urlopu
Ta praca to spełnienie jej marzeń. Rozenek zrezygnowała nawet z urlopu. Na zdjęciu Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński (AKPA, AKPA)

Małgorzata Rozenek wraz z Krzysztofem Skórzyńskim prowadzi "Dzień Dobry TVN". Zanim do tego doszło, celebrytka od miesięcy wspominała w mediach, że chciałaby wystąpić w telewizji śniadaniowej i spełnić swoje marzenie. Udało jej się porozumieć ze stacją i od sierpnia ubiegłego roku gwiazda występuje w roli prowadzącej słynny program.

Okazuje się, że Rozenek bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Dziennikarskie wyzwanie potraktowała profesjonalnie i stara się jak może mimo ogromnej krytyki, którą otrzymuje od internautów w związku ze swoją nową pracą. Mimo to nie zraża się, bo uwielbia to, co robi i wychwala pracodawcę: - Za to też uwielbiam pracę w "Dzień Dobry TVN", że dowiaduję się rzeczy, których zapewne nie miałabym okazji nigdy zgłębić - powiedziała "Newserii Lifestyle"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan nadal marzy o roli prowadzącej w "DDTVN", maj 2022

Ta praca to spełnienie jej marzeń. Rozenek zrezygnowała nawet z urlopu

Małgorzata Rozenek-Majdan tak bardzo zaangażowała się w swoją rolę, że zrezygnowała nawet z urlopu. Choć uwielbia podróżować z całą rodziną, tym razem nie wyjechała na ferie, bo jak sama mówi, dopiero zaczęła "pracę marzeń".

Pracujemy i mamy dużo obowiązków, więc w tym roku ferie spędzamy tutaj. Ja dopiero zaczęłam pracę marzeń, więc teraz skupiam się na tym, co dzieje się tu. (...) Jest co robić i nie cierpię z tego powodu, że w tym roku zimą nie uda się nam nigdzie wyjechać - wyznaje Rozenek.

Gwiazda dodała też, że na ten moment nie ma żadnych innych marzeń, bo to największe, czyli pracę w DDTVN, już spełniła. - Miałam jedno bardzo nieskryte marzenie, powiedziałam je głośno i się spełniło. Więc na razie nie mam już żadnych innych marzeń. Najważniejsze jest teraz dla nas zdrowie i na tym się skupiamy - dodała.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić