Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Auto kobiety z piątką dzieci. Horror w Poznaniu

672
Podziel się:

Poznanianka wychowująca piątkę dzieci przeżyła prawdziwy horror. Wandale zniszczyli jej samochód, który ta używa na co dzień do transportu swoich podopiecznych.

Auto kobiety z piątką dzieci. Horror w Poznaniu
Samochód został zdewastowany (zrzutka.pl)

Do przykrego incydentu doszło w nocy z 22 na 23 sierpnia. Na ulicy Ułańskiej w Poznaniu niezidentyfikowani sprawy zdewastowali samochód. Szkoda jest tym bardziej dotkliwa, że pojazd należy do kobiety, która od kilkunastu lat prowadzi placówkę opiekuńczo - wychowawczą typu rodzinnego. Pojazd bardzo ułatwia jej codzienne funkcjonowanie.

Właścicielka auta jest matką w wielodzietnej rodzinie. W swoim życiu urodziła szóstkę dzieci, a obecnie pod swoją opieką ma pięcioro nieletnich w ramach rodziny zastępczej. Zaznaczyła, że przez 17 lat prowadzenia tego domu opiekowała się kilkanaściorgiem dzieci. Dewastacja auta spowodowała, że rodzina nie będzie mogła udać się na wakacyjny wyjazd.

Poznanianka podejrzewa, co było przyczyną zniszczenia jej samochodu. Na jego tylnej klapie ma wiele wlepek, które krytykują faszyzm, politykę partii rządzącej oraz wspierają środowiska LBGT+ czy Strajk Kobiet. Zapewne te zadziałały na kogoś jak płachta na byka. W przeszłości z pojazdu ukradziono tablice rejestracyjne, a na lakierze namalowano znaki SS. Właścicielka jest przekonana, że sprawcy to osoby związane ze środowiskami faszystowskimi, czy homofobicznymi.

Myślę, że nie bez znaczenia dla tego aktu wandalizmu jest fakt, że samochód oklejony jest wlepkami antyfaszystowskimi, krytykującymi politykę partii rządzącej, wspierającymi środowiska LBGT+ czy Strajk Kobiet. Parę miesięcy temu auto zostało osprejowane znakami SS, ale usunęliśmy je. A miesiąc temu skradziono nam także tablice rejestracyjne. Jestem przekonana, że stoją za tym osoby związane ze środowiskami faszystowskimi, homofobicznymi, itp. - napisała właścicielka pojazdu.

Sprawa została zgłoszona na policję. Właścicielka pojazdu założyła nawet internetową zbiórkę pieniędzy na jego naprawę. Dość szybko udało się uzbierać konieczne 4 i pół tysiąca złotych. Szczodrość internautów okazała się znacznie więcej. Obecnie na koncie "zrzutki" jest ponad 17 i pół tysiąca złotych.

Zobacz także: Kontrowersyjne słowa Piotra Glińskiego o uchodźcach z Afganistanu. Reakcja Grzegorza Schetyny
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(672)
zośka
11 miesięcy temu
Osoba, która ma takie poglądy i podejście do życia nie powinna prowadzić rodzinnego domu dziecka. Bo co innego pomagać bez względu na orientację seksualną, poglądy polityczne itd., ale tu zachodzi podejrzenie, że ona narzuca te poglądy swoim podopiecznym, uczy ich szczucia, mowy nienawiści, wikła w polityczne spory. Co prawda w domach rodzice też ukierunkowują, ale rodzinny dom dziecka to instytucja, bierze za to wychowanie pieniądze. Coś tu chyba jest w konflikcie, czy ktoś to zbadał?
...
rok temu
Moim zdaniem już wysłużony opel vivaro potrzebował remontu. I pani wiedziała co robić i jak zdobyć pieniądze.
Maryja
rok temu
Mój stary założył koszulkę z napisem "Kocham PIS".Już został pobity,opluty,zwyzywany.Aż się boję co będzie jak wyjdzie na ulicę.
Kuki
rok temu
Zniszczenie czyjegoś mienia jest karalne. I nie brońcie sprawcy bo to jest nie do obrony.
Obserwator
rok temu
Jeżeli auto zamiast do przewożenia dzieci, wykorzystuje się do robienia polityki i manifestowania własnych poglądów, to należy liczyć się z najbardziej skrajnymi efektami. Takie jest życie a pani wychowująca dzieci powinna się z tym liczyć a nie biadolić z powodu swojej głupoty.
Krzysztof
rok temu
W Poznaniu gdy został uszkodzony samochód z hasłami LGBT i antyrządowymi to przykry incydent i akt homofobii. Gdy zostaje zniszczony samochód organizacji prolife to przejaw słusznego gniewu ludzi. Co za hipokryzja.
Karol Darwin
rok temu
A ja jestem przekonany że stają prowokatorzy
Normalna
rok temu
Wy jestescie portal niezależny czy usluzny jak ktoś jedzie po rzadzacych to ok A jak nspusze się parę rozdsdnych słów o dzialaniach lewactwa blokada no może nie prawda że lewactwo W Tarnowie rozwiesilo plakaty obrażające Kukiza i że wychowywanie dzieci W takim duchu prowadzi do patologi usuncie W imię tolerancji
Raffi
rok temu
Po jaką cholerę okleja auto swoimi poglądami? Powinna to zachować dla siebie. Ciekawe jak by wyglądało moje auto gdybym okleił je barwami Legi i postawił na parkingu osiedlowym w Łodzi. Czy też zrobili byście zrzutkę na jego naprawę?
Normalna
rok temu
Dzieci poranione przez los dość już wycierpialy agresji potrzebuja spokoju wyciszenia poczucia bezpieczenstwa ściąganie dzieci W brudne spory polityczne czrmu to służy bojówki lewackie młodzieżowe W ten sposób się wychowuje
Normalna
rok temu
Tylko efekty tego wychowania na wzorcach pani lempart są takie że dzieci W piaskownicy już mówią 8 PiS i aborcja jest OK kilkuletnie dxieci chwalą się że byly z mamą na strajku i to jest zdrowe podejscie
Sidney 68
rok temu
Sytuacja podobna do reakcji kiboli. Obkleję auto vlepkami Legii, Wisły czy ŁKS-u a potem poczekam na reakcję kiboli Polonii, Cracovii czy Widzewa :) Oczywiście polecę też ze skargą do redakcji O² po pomoc gdy już zamienią mi auto w kupkę złomu. Swoją drogą bardzo nieodpowiedzialna taka mamuśka. Po prostu jest pod wpływem przekazu z TV i sama nie wie co robi narażając dzieci na niezłe lanie w przyszłości. Teraz powinni zrobić jej rządową dokładną kontrolę w domu i zabrać niektóre dotacje !
Jasemty
rok temu
Gościu a krzyżyk na szyi nosisz? Oddajesz część krzyżom przydrożnym? To po co się obnosisz? Miałem wychowawczynię nie lubiła chamstwa i góralskiej muzyki. Z muzyką się nie zgadzałem. A chamstwa do tej pory nie toleruję.
gośćMirka
rok temu
Po co się tak obnosić z tym za jaką partią jestem,to indywidualna sprawa każdego z nas i tyle
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić