Życie 17-latki już nigdy nie będzie takie samo. Straszliwe sceny w parku

62

17-latka z USA została najpierw zwabiona do parku przez swoją najlepszą przyjaciółkę, a później zaatakowana. Nastolatka nie tylko brutalnie pobiła koleżankę, ale wszystko nagrała i udostępniła na Snapachacie. Całej sytuacji miało się przyglądać kilkanaście innych osób.

Życie 17-latki już nigdy nie będzie takie samo. Straszliwe sceny w parku
17-letnia Ahliah została pobita w parku (Facebook)

Do zdarzenia doszło 18 kwietnia w Clifton w Teksasie. 17-letnia Ahliah Vestal zadzwoniła wieczorem do swojej przyjaciółki Mai Tremillo i poprosiła, żeby zwróciła jej buty, które wcześniej pożyczyła. Dziewczyny umówiły się w pobliskim parku.

Kiedy 17-latka dotarła na miejsce, została brutalnie zaatakowana przez dwie dziewczyny. Jedna z nich - Savannah Walker - zaczęła bić Maję, a druga wszystko nagrywała.

Maya odwróciła się, aby wrócić do swojego samochodu, a Walker uderzyła ją w tył głowy, po prostu wskoczyła na nią i zaczęła ją bić - relacjonuje dla "The Sun" matka pokrzywdzonej.

Okazało się, że Ahliah zwabiła koleżankę, aby dwie pozostałe dziewczyny mogły ją zaatakować. Jak mówi matka Mai, całej sytuacji przyglądało się kilka innych osób, jednak nikt nie stanął w obronie pokrzywdzonej. Dziewczyna wylądowała w szpitalu z licznymi siniakami, zadrapaniami, skręconą kostką i wstrząśnieniem mózg.

Pobicie zostało nagrane i udostępnione na popularnej platformie Snapchat. Do klipu dołączono obraźliwe słowa skierowane w stronę pobitej 17-latki.

Oczywiście jest bardzo przerażona, bardzo przygnębiona i naprawdę martwię się o nią. Ciągle spogląda przez ramię i się wzdryga, gdy przejeżdża samochód. Fizycznie wyzdrowieje, ale wiem, że emocjonalne to potrwa dłużej - dodaje matka 17-latki.

Według ustaleń dziewczyny zaatakowały koleżankę z powodu chłopaka. Już wcześnie miały także nękać Maję. Szczegóły nie są jednak znane. Snapchat zaangażował się w sprawę i obiecał przejrzeć udostępniony materiał.

Zarówno Walker, jak i Vestal zostały aresztowane, ale wypuszczono je za kaucją. Szkoła zamierza podjąć odpowiednie kroki w tej sprawie. Konsekwencje poniosą także uczniowie, którzy byli świadkami zdarzenia, ale nie pomogli pobitej dziewczynie. Maya, która jest w klasie maturalnej, naukę będzie kontynuować w domu.

Zobacz także: Gdzie są przyczyny inflacji? Polityk PSL się nie hamuje. "Nie żaden Putin, tylko NBP, rząd"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić