aktualizacja 

29-latka malowała. Nie uwierzysz, co wtedy działo się pod jej biurkiem

115

Rajacenna z holenderskiego Rotterdamu stała się bohaterką internautów. 29-latka pokazała w sieci, że potrafi malować za pomocą swoich kończyn aż sześć obrazów na raz. Pomyśleliśmy, że ten niecodzienny talent idealnie nadaje się do naszego cyklu #DziennaDawkaDobregoNewsa.

29-latka malowała. Nie uwierzysz, co wtedy działo się pod jej biurkiem
Holenderka posiada niebywałe umiejętności (YouTube)

Umiejętności prezentowane przez holenderkę są ciężkie do wytłumaczenia. Rajacenna potrafi malować kilka obrazów na raz. Co ciekawe każda ze stworzonych przez nią prac jest zawsze inna. Artystka prezentuje swój nietuzinkowy talent na YouTube, gdzie regularnie zamieszcza nagrania wideo, na których widać, w jaki sposób dokonuje niemożliwego.

Przygodę ze sztuką Rajacenna rozpoczęła w wieku 16 lat. Ze względu na problemy zdrowotne jej obrazy nie były najwyższych lotów, dlatego po dekadzie postanowiła urozmaicić swój model pracy. Z dnia na dzień bez większego przygotowania Holenderka zaczęła malować kilka obrazów naraz. W wywiadzie dla jednego z holenderskich portali zdradziła, że kiedyś prześwietlenie wykazało jej niezwykłą wydajność mózgu, która umożliwia jej robienie tego.

Łączność między lewą i prawą półkulą jest całkowita i trzykrotnie wyższa niż normalnie. Wymiana informacji przebiega w bardzo szybkim tempie - mówiła Holenderka.

29-latka otwarcie przyznaje, że nie myśli o technikach, których używa. Stworzenie kilku obrazów jednocześnie może jej zająć nawet 40 godzin. Najczęstszą formą, którą wykonuje, są zdecydowanie portrety. Jak dotąd uwieczniła m.in. Meghan Markle, Billie Eilish, czy Justina Biebera. Rekordowym wynikiem artystki jest stworzenie aż sześciu malowideł w tym samym czasie.

Internauci zachwyceni

Internauci są pełni podziwu niezwykłych umiejętności Holenderki. Zapewne, gdyby nie jej kanał na YouTube to wiele osób nie uwierzyłoby, że malowanie kilku obrazów jednocześnie przez człowieka jest możliwe. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy na temat talentu 29-latki.

Jesteś uosobieniem niemożliwego - napisał komentujący.
Twoja praca fascynuje mnie za każdym razem, kiedy ją oglądam - stwierdziła internautka.
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić