aktualizacja 

Bliźniaczki nie widziały się od lat. Spotkały się na swoich 100 urodzinach

4

Anne Brown i Florence Boycott to identyczne bliźniaczki, które nie widziały się przez wiele lat. Z okazji 100 urodzin ich rodziny postanowiły zrobić im niespodziankę i zorganizowały spotkanie.

Bliźniaczki nie widziały się od lat. Spotkały się na swoich 100 urodzinach
Bliźniaczki spotkały się po latach. (X)

Anne Brown i Florence Boycott spotkały się w domu opieki w Barnsley w South Yorkshire. Identyczne bliźniaczki, które nie widziały się przez wiele lat świętowały swoje 100 urodziny w towarzystwie przyjaciół i pięciu pokoleń rodziny.

Bliźniaczki spotkały się po latach

Anne powiedziała, że sekretem jej długowieczności jest wczesne chodzenie spać i "radzenie sobie z życiem". Dodała, że czuje się świetnie tak, jakby miała tylko 50 lat.

Nie czuję się inaczej niż wtedy gdy miałam 50 lat - powiedziała seniorka cytowana przez BBC.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kolejne pieniądze z rządu dla o. Rydzyka. Polacy oburzeni. "Biznesmen", "Kawał diabła"

Bliźniaczki pochodzą z Barnsley, w którym odbyło się przyjęcie. Przez całe życie trzymały się bardzo blisko. Nawet kiedy założyły swoje własne rodziny to wciąż były nierozłączne i często się odwiedzały.

Ponieważ były do siebie wyjątkowo podobne, wszyscy mieli problem z ich odróżnieniem. Nawet ich własne dzieci potrafiły je pomylić. Kathy Lindsay, córka Florence, powiedziała, że miała kilka takich sytuacji.

Kiedyś moja ciocia Anne weszła do domu i pomyślałam, że to moja mama. Zapytałam: "Co tu robisz, mamo", ale okazało się, że to moja ciocia Anna. Pomyliłaby je też przez telefon. Ich głosy były zawsze takie same — powiedziała.

Kathy dodała, że żadna z bliźniaczek nigdy nie chorowała i nie leżała w szpitalu. Obie bardzo długo były samodzielne i nie wymagały opieki. Dopiero kilka lat temu zostały umieszczone w domach opieki. Z tego względu przestały się także widywać.

Myślę, że mają po prostu szczęście. Wiodły miłe życie i zachowywały się dobrze - dodaje Kathy.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić