Bolące plecy przy myciu wanny? Sprawdź prostą sztuczkę

1

Wywiązywanie się z codziennych obowiązków może być znacznie prostsze. Wystarczy tylko stosować różne sprytne rozwiązania. Przedstawiamy triki, które być może odmienią wasze życie!

Bolące plecy przy myciu wanny? Sprawdź prostą sztuczkę
Sprytny patent na mycie wanny (genialne.pl)

Podczas mycia wanny doskwiera ci ból pleców? Wyeliminuj to uczucie dzięki prostemu rozwiązaniu! Najpierw polej wannę płynem do naczyń, a następnie użyj miotły, by dobrze ją wyszorować. Nieco później przepłucz wodą i... gotowe! Koniec z dyskomfortem podczas czyszczenia wanny.

Jest też prosty patent na stworzenie domowych kostek do toalety. Wsyp do miski szklankę sody oczyszczonej, 1/4 szklanki kwasku cytrynowego, a do tego dodaj łyżkę płynu do mycia naczyń. Następnie wszystko wymieszaj i przy użyciu foremek do lodu utwórz kostki. Pozostaw do wyschnięcia na cztery godziny, a później wrzuć do jakiegoś pojemnika, by zastosować w razie potrzeby.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bolące plecy przy myciu wanny? Sprawdź prostą sztuczkę
Kostki są idealne do odświeżania toalety pomiędzy pełnymi czyszczeniami - przekonują pomysłodawcy.

Te sztuczki ułatwią ci życie

Borykasz się z zatkanym odpływem? Wykorzystaj proszek do pieczenia i ocet oraz gorącą wodę. Problem powinien niemal natychmiast odejść w zapomnienie.

Świetnych rozwiązań, które przydadzą się w domu, jest oczywiście znacznie więcej. Zostały one zaprezentowane w materiale wideo zamieszczonym w tym artykule.

Na pewno warto również przetestować sztuczkę, do której wykorzystuje się jedynie mydło i sodę oczyszczoną, a także ocet. Uformuj małe kuleczki, a następne pozostaw do wyschnięcia na co najmniej osiem godzin. Taką kulkę wrzuć do pralki. Efekt będzie absolutnie zachwycający.

W sieci pojawia się mnóstwo patentów na ułatwienie sobie życia. Warto z nich korzystać. Niejednokrotnie mogą okazać się naprawdę przydatne. Dzięki sprytnym rozwiązaniom codzienne czynności stają się zdecydowanie mniej uporczywe.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić