aktualizacja 

"Chciała to zrobić drugiego dnia po ślubie z Putinem". Miliarder ujawnia

Ludmiła, była żona Władimira Putina, niejednokrotnie zwracała uwagę na dziwne upodobania swojego męża. - Chciała uciec od niego już drugiego dnia po ślubie - zdradził były przyjaciel Putina, nazywany kiedyś "bankierem Kremla" miliarder Siergiej Pugaczow. Para się rozwiodła w 2013 roku, po 30 latach małżeństwa.

"Chciała to zrobić drugiego dnia po ślubie z Putinem". Miliarder ujawnia
Ludmiła była żoną Władimira Putina przez 30 lat (Getty Images)

Pugaczow udzielił wywiadu portalowi gordon.ua. Powiedział w nim, że dobrze się zna z byłą żoną Putina i że wielokrotnie opowiadała mu o dziwactwach prezydenta Rosji. Wspominała na przykład, że w 2006 roku, spacerując po Kremlu, Putin podszedł do nieznanego chłopca, podciągnął jego koszulkę i pocałował go w brzuch.

Dziwne upodobania Putina

Putin i Ludmiła pobrali się w 1983 roku. Pugaczow twierdzi, że małżonkom od początku się nie układało.

Jedyne, co powiem, to to, że Ludmiła chciała uciec od niego dosłownie drugiego dnia po ślubie. A to, co mi powiedziała - to jakaś masakra. [Putin] rzeczywiście jest dziwną osobą w swoim życiu osobistym – powiedział biznesmen.

Żona Putina nigdy nie mówiła publicznie za dużo o początkach ich związku. Jednak w 2000 roku udzieliła wywiadu, w którym szczerze powiedziała, że Putin "to nie była miłość od pierwszego wejrzenia". Przyznała, że przez całe życie urządzał jej różnego rodzaju "egzaminy" i obserwował, czy podoła kolejnemu wyzwaniu, a tuż przed ślubem rosyjski przywódca zrobił narzeczonej "test na wierność".

"Zawsze będziemy sobie bliscy"

Oficjalnie małżeństwo Putinów trwało 30 lat. Z Putinem Ludmiła ma dwie córki - Maszę (ur. 1985 r.) i Katię (ur. 1986 r.). 6 czerwca 2013 r. opinia publiczna dowiedziała się o rozwodzie Putinów, a Ludmiła została wymazana z biografii Władimira na jego oficjalnej stronie internetowej.

Małżeństwo zakończyło się, ponieważ praktycznie się nie widujemy. Ja i Ludmiła zawsze będziemy sobie bliscy - mówił wówczas Putin.

Od lat krążą plotki o związku z Kabajewą

Władimir Putin nigdy publicznie nie mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego od lat krąży na ten temat wiele plotek. Szczególnym zainteresowaniem mediów cieszy się teraz rosyjska gimnastyczka Alina Kabajewa, domniemana żona Putina.

Putin nigdy nie przyznał się do związku z Kabajewą, która obecnie pracuje na stanowisku przewodniczącego rady nadzorczej rosyjskiego holdingu medialnego - Narodowej Grupy Medialnej. Wiele raportów sugeruje, że 38-letnia gimnastyczka urodziła Putinowi co najmniej dwoje dzieci.

Zobacz także: Poseł proponuje rezygnację z KPO. "Realizuje plan Putina"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić