Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
AML
|

Co mówi numer domu, pod którym mieszkasz? Niezwykle istotna informacja

169
Podziel się

Jak mówi numerologia, liczby i cyfry odgrywają dużą rolę w naszym życiu. Ważne są nie tylko daty urodzenia, ale też np. numer mieszkania i domu, pod którym się przebywa, jak się okazuje, ma spory wpływ na domowników. Sprawdź, co się kryje za liczbami, które mają związek z Twoim miejscem zamieszkania.

Co mówi numer domu, pod którym mieszkasz? Niezwykle istotna informacja
Znaczenie liczb. (Getty Images)
bEUrfEyd

Numerologia to nauka, która mówi, że wibracje otaczających nas liczb są energią, która działa na nas na poziomie podświadomości.

Znaczenie liczb na miejsce zamieszkania. Jeśli chcesz odszyfrować znaczenie liczby twojego miejsca zamieszkania, musisz taką liczbę obliczyć, sumując wszystkie numery, aż do momentu, gdy uzyskasz pojedynczą cyfrę. Chyba że otrzymasz 11, 22, 33 lub 44 – wtedy nie dodajesz dalej. Na przykład, jeśli mieszkasz pod numerem 58, dodaj 5 i 8, a to daje wynik 13, następnie dodaj do siebie 1 i 3, co oznacza, że twój dom reprezentuje wibrację cyfry 4.

Numer 1. Jedynka mówi, że lokatorzy lubią podejmować ryzyko i starają się, jak najbardziej wykorzystać każdą okazję, którą podsuwa im życie. Stawiają siebie na pierwszym miejscu. Są ludźmi kreatywnymi, oryginalnymi i upartymi. Wibracja jedynki sprzyja otwieraniu nowych rozdziałów w życiu.

bEUrfEyf

Numer 2. Dwójka daje spokój i ciepło domowego ogniska oraz harmonię. Ta wibracja zachęca do wyrażania swoich uczuć oraz emocji. Sprzyja partnerstwu. Doskonała wibracja dla osób rodzinnych i domatorów.

Numer 3. Trójka to ekspresja, radość i zabawa. Dom pod tym numerem to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju rozrywki i spędzania wolnego czasu. Jest to jednak trudna wibracja miejsca dla introwertyków.

Numer 4. Czwórka daje poczucie bezpieczeństwa. Sprzyja budowania zaufania i produktywności. Dodaje także stabilności w życiu, To idealny numer dla siedziby firmy. Sprzyja pracy, lecz nie rozrywkom. Mieszkańcy powinni pilnować się, aby nie wpaść w pracoholizm.

bEUrfEyl

Numer 5. Dom o takiej wibracji oznacza przygodę, chęć działania i wzmożoną aktywność i zmienność. Mieszkańcy są pełni energii, co jednak może wprowadzać niepokój na wielu płaszczyznach.

Numer 6. Szóstka to spokój i harmonia. Zamiłowanie do równowagi. W wibracji szóstki najlepiej będą się czuły pary, które są gotowe, aby na stałe ze sobą zamieszkać i budować rodzinę.

Numer 7. Siódemka sprzyja duchowości i życiu wewnętrznemu. Doskonała liczba dla introwertyków. Mieszkańcy mają zwykle za sobą niewielką ilość związków. Są one jednak bardzo głębokie. To liczba, która sprzyja skupieniu uwagi na życiu wewnętrznym.

Numer 8. Ósemka niesie energię sprzyjającą światu zewnętrznemu. Taki dom posiada wibrację sukcesu, siły, fortuny oraz sławy. Znajdziesz tam przestrzeń do pracy i skupienia się.

bEUrfEym

Numer 9. Mieszkańcy lokalu o wibracji dziewięć, żyją po swojemu i nie lubią, kiedy ktoś mówi, co mają robić. Nawet jeśli mają świadomość, że wybór nie jest najlepszy, pragną sami się o tym przekonać. Dom z numerem dziewięć to doskonałe miejsce na wyciąganie życiowoch wniosków.

Numer 11, 22, 33, 44. Jeśli po zsumowaniu liczb otrzymasz 11, 22, 33 lub 44 - są to liczby mistrzowskie. Dodają miejscom i ludziom wyjątkowości.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

bEUrfEyn

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz podpowiada jak poprawić sobie nastrój, nie tylko w Święta
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUrfEyG
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(169)
Xyz
8 miesięcy temu
Bzdura. Numer domu oznacza tylko i wyłącznie, który to dom z kolei.... Naprawdę nie ma co doszukiwać się "głębszego" sensu.
Kriss
8 miesięcy temu
Numerologia to bełkot jak biblia
Bzzzx
8 miesięcy temu
Ha, ha, mieszkałem pod 10, 16, 39, 65, 31, 77. Teraz pod 52. Czy w takim razie mam dodać wszystkie cechy o których piszecie? :)))
bEUrfEyH
quwerty
8 miesięcy temu
hamuje się tarotem i numerologia coś w tym prawdy trochę jest.
humanista
8 miesięcy temu
Numerologia to nie jest dziedziną nauki. To pseudonauka. art.to o nazwie naukowej bełkot.
Ks Jacek
8 miesięcy temu
Nikt nie wierzy ale liczy i ma pretensję że nie trafiona wróżba. Hahahaha
Pit
8 miesięcy temu
A co z 28 czyli po dodaniu jest 10 Co z tą liczba
edek 24
8 miesięcy temu
oszusci.Właśnie się rozwodzę ,a miało być tak pięknie
Wymiękam
8 miesięcy temu
Jak z sumowania dodatnich liczb mam otrzymać cyfrę? Ktoś wie???
peco
8 miesięcy temu
tylko 49,stabilizacja ,praca, miłośc
Ella
8 miesięcy temu
To chyba praca na konkurs najgłupszy artykuł roku. Trzymam kciuki!
Dziesiątka 🤗
8 miesięcy temu
Mieszkam pod 10 i nie ma tej liczby tu😜
Pikus
8 miesięcy temu
Ale bzdury
bEUrfEyz
Obiektywny
8 miesięcy temu
Co za banialuki. Mam 2 i non stop żre się z żoną :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić