Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Ich dzieci będą genetycznym rodzeństwem

22

33-letnie bliźniaczki tego samego dnia poznały swoich przyszłych mężów, tego samego dnia poślubiły ich, a ostatnio ogłosiły płeć swoich dzieci. Niedawno pierwsza z nich urodziła, druga oczekuje rozwiązania. Kobiety są od zawsze nierozłączne i wiele w ich życiu wydarza się w tym samym czasie.

Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Ich dzieci będą genetycznym rodzeństwem
Brianna i Brittany 33-letnie bliźniaczki z USA (Instagram)

Bliźniaczki poślubiły bliźniaków. Brianna i Brittany to bliźniaczki z USA, które poślubiły bliźniaków - Josha i Jeremy'ego. Pary poznały się w 2017 roku na festiwalu dla bliźniaków. Miłość zakwitła momentalnie i od tego czasu, cała czwórka jest ze sobą związana nierozerwalnie.

Szybkie zaręczyny. Pół roku po pierwszym spotkaniu obie pary były zaręczone. Z kolei ich śluby odbyły się tego samego dnia w 2018. Cała czwórka od lat mieszka w jednym domu w Wirginii w Stanach Zjednoczonych. 

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Aktywność na Instagramie. Pary aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Życie całej czwórki można śledzić między innymi na ich wspólnym profilu na Instagramie. Konto jest obserwowane przez ponad 90 tysięcy osób.

Obie panie w ciążach. Najciekawsze w tej historii jest to, że bliźniaczki w podobnym czasie zaszły w ciąże. W sierpniu 2020 roku na profilu na Instagramie pojawiła się informacja, że obie pary spodziewają się dzieci.

- Jesteśmy podekscytowani i wdzięczni, że możemy doświadczyć wspólnie ciąż i podzielić się tą wiadomością z wami wszystkimi - poinformowali.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jedno dziecko już się urodziło. Niedawno na wspólnym profilu bliźniaczych małżeństw pojawiło się zdjęcie pierwszego potomka Jetta. Jego mamą jest Brianna. Z kolei Britanny jeszcze czeka na rozwiązanie.

- Briana poradziła sobie cudownie podczas porodu. Jestem z nich bardzo dumny i podekscytowany byciem tatą - napisał szczęśliwy ojciec. Mężczyzna dodał także, że Britanny jest teraz w ostatnim trymestrze ciąży. Dziecko przyjdzie więc na świat już niebawem – czytamy pod zdjęciem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dzieci będą bardzo podobne. - Nasze dzieci będą nie tylko kuzynami, ale także pełnoprawnym rodzeństwem genetycznym. Nie mogę się doczekać, kiedy się spotkają – czytamy w najnowszym wpisie na Instagramie. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz podpowiada jak poprawić sobie nastrój, nie tylko w Święta
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić