Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Ivona Pavlović ujawnia

28

Beata Tyszkiewicz już od jakiegoś czasu nie funkcjonuje w świecie show-biznesu. Co obecnie u niej słychać? O to zapytana została Ivona Pavlović, która utrzymuje kontakt z 83-latką.

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? Ivona Pavlović ujawnia
Ivona Pavlović i Beata Tyszkiewicz (AKPA)

Beata Tyszkiewicz i Ivona Pavlović przez wiele lat gościły w polskich domach. To oczywiście za sprawą programu "Taniec z gwiazdami". Te dwie gwiazdy wchodziły w skład jury.

Był to dość wybuchowy duet. Aktorka nie szczędziła tancerce cierpkich słów. Na tej podstawie można było wnioskować, że panie zbytnio za sobą nie przepadają. Prawda jest zgoła odmienna.

Okazuje się, że gwiazdy do dziś mają kontakt, mimo tego, że Tyszkiewicz nie funkcjonuje już w świecie show-biznesu. Z posady jurorki w "Tańcu z gwiazdami" zrezygnowała krótko po zawale mięśnia sercowego, który przeszła w 2017 roku.

Aktualnie aktorka znajduje się na emeryturze. Medialnie się nie udziela, ale co jakiś czas do prasy trafiają różne doniesienia na jej temat. Jak obecnie się miewa?

Mamy cały czas stały kontakt telefoniczny. (...) Po to Beatka zniknęła z mediów, żeby na te tematy z nią nie rozmawiać. Ani z nikim innym. Ma się dobrze - zapewniła Ivona Pavlović, cytowania przez portal plotek.pl.

Ivona Pavlović wprost o Beacie Tyszkiewicz

Pojawił się też temat przepychanek Pavlović i Tyszkiewicz na planie "Tańca z gwiazdami". "Czarna Mamba" zapewniła, że nie dochodziło między nimi do kłótni, ale jedynie do niewinnych przekomarzanek.

Te nasze przekomarzania miały niesamowity urok, bo ja nigdy nie widziałam, z którego pistoletu Beata strzeli we mnie, bo to ona uderzała w Czarną Mambę. Zresztą to ona wymyśliła Czarną Mambę - ujawniła Ivona Pavlović.

- Za Beatką tęsknie bardzo, ponieważ połączyła nas taka bardzo ciekawa więź. Nie mogę powiedzieć, że jestem przyjaciółką Beaty, ale też nie taką zwykłą koleżanką. Taka specyficzna więź pomiędzy nami powstała - mówiła z kolei gwiazda w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Coraz droższe wakacje. Psycholog ma dla rodziców jedną radę
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić