aktualizacja 

Myślała, że to kamienie nerkowe. W szpitalu przeżyła szok

15

Kyla pojechała do szpitala, bo bolały ją brzuch i plecy. Myślała, że to kamienie nerkowe. Okazało się jednak, że jest w 38 tygodniu ciąży i właśnie zaczęła rodzić. Kobieta swoją niesamowitą historię opowiedziała na TikToku.

Myślała, że to kamienie nerkowe. W szpitalu przeżyła szok
Kobieta nie wiedziała że jest w ciąży (TikTok)

Chociaż trudno w to uwierzyć, to zdarza się, że kobiety nie orientują się, że są w ciąży. Typowe objawy albo u nich nie występują, albo są przypisywane innym dolegliwościom. Tak było z Kaylą z tiktokowego profilu Mamafusti.

Nie wiedziała, że jest w ciąży

Kayla zamieściła niedawno na TikToku nagranie, na którym wyznała, że nie miała pojęcia o pierwszej ciąży. Pewnego dnia rozbolał ją brzuch i plecy, co przypisała kamieniom nerkowym. Udała się do szpitala, gdzie lekarze mieli dla niej zaskakujące wieści.

Okazało się, że Kyle jest w 38 tygodniu ciąży i właśnie zaczęła rodzić. Na świat przyszła zdrowa dziewczynka, a Kayla, chociaż była zszokowana bardzo się ucieszyła.

Kayla chętnie odpowiada na pytania dotyczące jej ciąży. Wyznała, że nigdy nie miała regularnego okresu i jego brak przez kilka miesięcy w ogóle jej nie zaniepokoił.

Jest wiele powodów dla którego niektórzy nie mają okresu każdego miesiąca. Każdy jest inny, a my nie żyjemy w idealnym świecie. I powinni o tym uczyć w szkole, że możesz nie mieć okresu każdego miesiąca

Pod nagraniami o ciąży pojawiło się setki komentarzy. Niektóre internautki nie potrafiły zrozumieć jak można się nie zorientować, że jest się w ciąży. Inne panie przytaczały podobne historie.

Mój kamień nerkowy ma teraz dwa lata


Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do historii takich przypadków, do czasu, gdy nie przytrafił się mojej kuzynce
Zawsze jestem ciekawa, jak to się dzieje. Zwłaszcza teraz jak jestem w ciąży i wiedząc, że to okropne
Ja myślała, że poroniłam. Później nie przybierałam na wadze, nie byłam głodna. Lekarz był bardzo zaskoczony bo brzuch wyglądał na 15 tygodni, a USG powiedziało, że to 35 - czytamy.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Seks-spotkania na Tinderze. Większość ludzi nie chce się do tego przyznać
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić