BOB| 

Co tam się stało?! Zborowska do Wrony: ja ci dam amory z followerką

8

- Ja ci dam amory z jakąś followerką - pisze Zofia Zborowska do Andrzeja Wrony. Małżeństwu jednak nie grozi rozpad, bo szokująca historia to... sen jednej z fanek.

Co tam się stało?! Zborowska do Wrony: ja ci dam amory z followerką
Na zdjęciu: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona (ONS)

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona za kilka miesięcy będą obchodzić drugą rocznicę ślubu. Wszystko wskazuje na to, że tworzą zgrany i szczęśliwy duet. Zaskoczeniem jednak była wiadomość, którą na Instagramie opublikowała aktorka.

Fanka opowiedziała szokujący sen

Popularny siatkarz dobierał się do internetowej fanki?! Tak właśnie było, ale nie ma mowy o rozpadzie małżeństwa. Wszystko bowiem działo się we śnie, który opowiedziała fanka Zborowskiej.

Internautka z dumą opisała swój sen, bo nawet w nim nie pozwoliła, aby Wrona zdradził swoją ukochaną. Nie dziwi więc, że historia rozbawiła aktorkę, która zamieściła wymowny komentarz.

- Po pierwsze: KU**A MAC W PIWNICY?! Przecież my jej nawet nie mamy!!! Zatem ja się pytam w czyjej?! Po drugie: JA CI DAM AMORY Z JAKĄŚ followerką. Po trzecie: kimkolwiek jesteś dziewczyno, dziękuje. GIRL Power nawet we śnie - pisze rozbawiona Zborowska (pisownia oryginalna).
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zosia Zborowska wspomina ślub: "Były tańce i hulańce"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić