Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
oprac.
JKY
|

Córka Andrzeja Zauchy. Czym zajmuje się na co dzień Agnieszka?

20
Podziel się

W tym roku minie dokładnie 30 lat od tragicznej śmierci Andrzeja Zauchy i Zuzanny Leśniak. Zostali oni zastrzeleni przez zazdrosnego męża aktorki Yvesa Goulais. Mężczyzna został skazany na 25 lat i już od dawna cieszy się wolnością. Zaucha osierocił 17-letnią wówczas córkę Agnieszkę, która z dnia na dzień została sama.

Córka Andrzeja Zauchy. Czym zajmuje się na co dzień Agnieszka?
Agnieszka Zaucha ma własne studio tatuażu. (East News)
bFdUfpCd

Agnieszka Zaucha w ciągu zaledwie 2 lat straciła oboje rodziców – najpierw w 1989 roku jej mama Elżbieta zmarła nagle po wylewie, a w październiku 1991 roku zginął jej ojciec. Jedyna córka wokalisty nie ukrywała, że przeszła burzliwy okres dojrzewania, który był znacznie trudniejszy do przejścia po śmierci rodziców.

Artystyczna smykałka Agnieszki Zauchy

Córka Andrzeja Zauchy urodziła się w 1974 roku. Od zawsze była niezależna i chodziła własnymi ścieżkami. Buntowała się przeciwko rodzicom, słuchała punk rocka, przez pewien czas zadawała się z nieciekawym towarzystwem, a także eksperymentowała z LSD, marihuaną czy grzybkami halucynogennymi. W wywiadach wspomina, że dzieciństwo i młodość było szczęśliwe.

Agnieszka Zaucha odziedziczyła zmysł artystycznych i plastyczny po mamie. Skończyła studia z zakresu grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Za namową znajomej zaczęła pracować w studiu tatuażu przy Grodzkiej 50. Do dzisiaj zajmuje się tatuowaniem – na jej ciele również goszczą różnego rodzaju kolorowe ozdoby.

bFdUfpCf

Agnieszka wielokrotnie zastanawiała się nad tym, czy gdyby żyli jej rodzice, to nadal wybrałaby taką samą ścieżkę zawodową. Stwierdziła w jednym z wywiadów, że na pewno nie zostałaby piosenkarką, ponieważ brakowało jej cierpliwości.

Córka Zauchy wybaczyła mordercy

Agnieszka Zaucha musiała najpiękniejsze lata swojej młodości oraz dorosłości spędzić bez rodziców. Była wielokrotnie pytana o to, czy jest w stanie wybaczyć mordercy ojca. Kobieta musiała dojrzeć do decyzji, ale z całą stanowczością powiedziała, że po latach w końcu przebaczyła Yvesowi Goulais.

Wiem, że pod wpływem silnych emocji ludzie robią różne rzeczy. Gdybym pielęgnowała w sobie nienawiść, nigdy nie zaznałabym spokoju - opowiedziała w wywiadzie dla "Dziennika Polskiego".
bFdUfpCl

Agnieszka wybaczyła mordercy, ale zaznaczyła, że nie chce go spotkać na swojej drodze ponownie. Od blisko 30 lat żyje po swojemu, nie założyła własnej rodziny i nie żałuje takiej decyzji. Stwierdziła na koniec także:

Tworzę sobie świat wygodny dla siebie, może to i wybór życia po najmniejszej linii oporu... Mnie jednak jest z tym dobrze. I tylko gdzieś z tyłu głowy odzywa się nieraz strach, że może stać się coś złego - czytamy w "Dzienniku Polskim".
bFdUfpCm
Zobacz także: Klasy I-III wracają do szkół. Dyrektorka wskazuje, na co trzeba uważać
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdUfpCG
Źródło:
WP Kobieta
KOMENTARZE
(20)
Mmm
2 miesiące temu
Dla mnie chora osoba. Oby nie doczekała drugiego Mengele, który archiwizował takie pomalowane skóry !!!!
Lola
10 miesięcy temu
3 uroda Radiowa
Kamila
11 miesięcy temu
Nie przesadzajcie z tymwy hasła iem.Dla mnie KAZDY kto tatuuje ciało maniwrpwno pod sufitem .To jest takie samo uzaleznienie jak narkotyki czy dopalacze.Ti są chorzy ludzie.Michal Wójcik do nich należy i Saleta i wielu innych.To patologia
bFdUfpCH
King kong
rok temu
Podobna do taty. Świetnie sobie radzi, realizuje się i jest szczęśliwa, czego wszystkim należy życzyć.
wróbel55
rok temu
Wszystkiego dobrego Pani Agnieszko ... szczęścia ...
zibi
rok temu
Szanowni komentujący, zanim zaczniecie pisać o kimś negatywnie, napiszcie o sobie jakie studia macie ukończone czy może wasza edukacja zakończyła się na gimnazjum dla dorosłych.
BŁAGAMOPOMOC
rok temu
. ..chciałabym Bardzo Przeprosić za ten komentarz mam nadzieję, że Nikogo Nie Obrażam ten sposób.,bo Wiem, że to nie jest miejsce na to wszystko ... Jednak już nie wiem co robić.. Nie Mam Już Wyjścia., Mój Synek jest dla mnie moim Całym Światem. .,niecały miesiąc temu Straciłam Pracę na skutek Pandemii.. Zostałam Bez Środków do Życia...Staram się zapewnić Synkowi wszystko co mogę, ale Stanęłam na Dnie., Nie mam Pieniędzy na Codzienne Życie..Dwa dni temu Syn poptosił abym kupiła mu gazetę Minerały Świata,. Zabrakło mi 0,31 gr w kiosku i tłumaczyłam Pani, że mieszkamy blisko i jak tylko będę miała jakieś pieniądze to Odrazu Doniosę. Prosiłam ze Łzami w Oczach,. na nic się to nie zdało,. jak podeszłam do Niego bez gazetki ,.powiedział tylko 'może jutro.,.' ..Nigdy Nie zapomnę Jego Oczu..,Wtedy zdałam sobie sprawę, że jak mi ktoś nie Pomoże to Sama Nie dam sobie Rady..Jestem zdrowa, ręce Garną Się mi do Pracy tylko, Nie Mam Gdzie,.Poszłabym gdzieś na noc sprzątać,ale jestem Sama z Dzieckiem i nie mam Go z kim zostawić.Nigdy jeszcze nie byłam w takiej Sytuacji.Pracowałam,,,. starczało na mieszkanie i skromne życie..Synek Nigdy nie chodził Głodny..., było wszystko co potrzeba.nocami płaczę ,.. już nie daje rady,.ta sytuacja Mnie Przerasta,, zawodzę jako matka. Jeśli Jest ktoś tutaj, kto po prostu chciałby choć trochę Pomóc., będę Wdzięczna do końca swojego życia., Każdy Gest jest dla nas wielką Pomocą. Dziękuję z góry, z Całego Swojego Serca,, Życzę dobrego rozpoczynającego się czwartku,.. Ola z Torunia, SGB Bank Spółdzielczy w Toruniu 34 9511 0000 0000 5461 3000 0010 NASZ ADRES ZAMIESZKANIA I ZAMELDOWANIA: 87-100 Toruń ul. Jana III Sobeskiego 35/7. .
Ada
rok temu
Jakie to życie jest niesprawiedliwe tylko ta pani jest w takiej sytuacji nikt inny... żenada
wik
rok temu
To niszczenie i oszpecanie własnego ciała. Zresztą nie wierzę,że taka ilość substancji chemicznych w ciele jest obojętna dla zdrowia!!
wik
rok temu
To niszczenie i oszpecanie własnego ciała. Zresztą nie wierzę,że taka ilość substancji chemicznych w ciele jest obojętna dla zdrowia!!
gość
rok temu
Dokładnie ta moda jest dla pewnych środowisk, taka nowomowa obecnego pozbawionego wartości konsumpcjonizmu.Dla mnie pasukdna i na pewno nie zdrowa!!!!
Ewa
rok temu
Super, że wyszła na prostą po burzliwym okresie dojrzewania, że nie wciągnęła się w narkotyki, alkohol etc. Współczuję tragedii straty rodziców, musiała sama sobie radzić.
Bożena L.
rok temu
Wspaniała mądra, zdolna i ambitna dziewczyna. Bez popychania Rodziców skończyła prestiżowe studia, na które dostają się nieliczni. Od 30 lat do teraz samodzielnie radzi sobie z życiem. Ukłony.
bFdUfpCz
Chendriks
rok temu
Biedne single, z samotności budują sobie ideologię, jak to dobrze nie mieć nikogo. Mój kumpel, tak miał, po przejściu koronawirusa, kiedy mu, wysportowanemu facetowi w sile wieku, pomoc społeczna przynosiła jedzenie,coś mu się pozmieniało, już nie chce sam siedzieć w domu, woli do oporu pracować, byle z ludźmi.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić