o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
oprac. KSA
|

Jej scena w "Seksmisji" przeszła do historii. Karina Szafrańska nagle zrezygnowała z kariery

55
Podziel się

Karina Szafrańska zasłynęła dzięki małej, ale istotnej roli w kultowym filmie "Seksmisja". Szybko pojawiły się kolejne propozycje filmowe i wydawało się, że wyrasta na jedną z najpopularniejszych aktorek. Jednak nagła tragedia pokrzyżowała plany.

Jej scena w "Seksmisji" przeszła do historii. Karina Szafrańska nagle zrezygnowała z kariery
Karina Szafrańska (East News)
bDyIMkHV

Fani polskiego kina z lat 90. z pewnością doskonale pamiętają Karinę Szafrańską. Aktorka pojawiła się nago w filmie "Seksmisja", a scena z jej udziałem przeszła do historii. "Zgodziłam się bez wahania" - wyznała z czasem w mediach.

Produkcja otworzyła jej drzwi do kariery. Szafrańska zagrała w "07 zgłoś się", "Bohaterze roku" czy w "Balladzie o Januszku". Szafrańska cieszyła się z rozwoju zdarzeń, ponieważ od dziecka marzyła, aby zostać aktorką. Niestety nagle spotkała ją ogromna tragedia.

bDyIMkHX

Karina Szafrańska nagle straciła głos. "Załamałam się. Pomogła mi moja profesor od emisji głosu. Dziś to ja pomagam ludziom mającym problemy z mówieniem" - opowiadała później.

Szafrańska ukończyła logopedię na Uniwersytecie Warszawskim, podyplomówkę na Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz obroniła tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki na stołecznej Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Dzisiaj 58-letnia Karina Szafrańska jest wybitnym logopedą oraz ekspertem w zakresie terapii osób z autyzmem. Mimo tego nie zrezygnowała całkowicie z miłości do aktorstwa i od czasu do czasu pojawia się epizodycznie w produkcjach serialowych, m.in. w "Prawie Agaty", czy w "Na Wspólnej".

bDyIMkId
Zobacz także: Kalisz o obostrzeniach w szkołach. "Są bezsensowne. Nikt mnie nie przekonał, że źle myślę"
bDyIMkIy
KOMENTARZE
(55)
"Seksmisja"
6 dni temu
była kręcona w stanie wojennym a nie w latach 90.
Azi
6 dni temu
Lata 90-e seksmisja? 😂😂😂 Jak dziennikarzyk nie wie to niech nie pisze!!!
co się
6 dni temu
tak siostry patrzycie? mam dwa kilo nadwagi.
bDyIMkIz
JanuszPe
6 dni temu
"Seksmisja" to nie lata 90-te - premiera 1984r.
123
6 dni temu
Bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Miałam przyjemność poznać ją na studiach gdzie miała wykłady.
Najnowsze komentarze (55)
Zibi
4 dni temu
WITAM. SEKSMISJA- POLSKA KOMEDIA Z 1983 ROKU.PREMIERA,MAJ 1984.BOHATEROWIE ZAHIBERNOWANI W 1991 ROKU,A BUDZĄ SIĘ W 2O44 W ŚWIECIE POZBAWIONYM MĘŻCZYZN. JEŻELI OPISYWAĆ BŁĘDNE FAKTY,TO LEPIEJ NIE ROBIĆ TEGO WCALE. TO NIE JEST FILM Z LAT 90.POZDRAWIAM.
Jadzia
4 dni temu
co druga scena w seksmisji jest kultowa... pani Karina była najbardziej znana w latach 90. pamiętam ja bardzo dobrze z telewizji np. był taki kanał polonia1. nie pamiętam czy w tym kanale ona była ale na pewno była popularna w telewizji. oczywiście też pamiętam ja z tej kultowej sceny
Sąsiad
5 dni temu
znałem jej mamę i tatę byli moimi sąsiadami.. byłem rok temu na ich grobie na Cmentarzu Południowym ....Karina była również znaną prezenterką w TV Warszawa
Alf
5 dni temu
Pamiętam jej piękne futerko .
Pimpek
5 dni temu
Z tego co pamiętam to byl to rok 1984
Piotr
5 dni temu
Ładna pani.
Zarozumialec
5 dni temu
: Kalisz o obostrzeniach w szkołach. "Są bezsensowne. Nikt mnie nie przekonał, że źle myślę" Wierz mi , źle myślisz, pomogłem? łapka w górę.
Huligan🤣🤣
5 dni temu
Jaki redaktor taki komentaż🤣🤣🤣
bDyIMkIr
sop
5 dni temu
pani eks żyje, jak wszyscy tzw celebryci, też w nędzy a koleżanki muszą pisać takie artykuły aby dać im odpał z publikacji?
Mmmmmmmmmmm
5 dni temu
AUTORZE:jeśli nie masz pojęcia z którego roku jest film to sprawdź bo piszesz bzdury!!!!
TheBigPole
5 dni temu
Tylko redaktorka zapomniałaś przypomnieć jaką to scena.
Józef Piłsu.
5 dni temu
Komunizm to organizacja przestępcza
Raffi
5 dni temu
Teraz artykuły piszą gryzipiórki urodzone tuż przed lub tuż po 2000r. Efekty mamy na powyższym przykładzie. Zresztą masa jest takich gniotów, nie tylko na tym portalu.
Sas
5 dni temu
Fani polskiego kina z lat 90. z pewnością doskonale pamiętają Karinę Szafrańską. Aktorka pojawiła się nago w filmie "Seksmisja"???To był 1984rok.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić