aktualizacja 

Dała to córce zamiast rózgi i włączyła kamerę. Reakcja dziecka hitem

8

Już chyba każdy słyszał o tym, że na niegrzeczne dzieci pod choinką mogą czekać przykre niespodzianki w postaci rózgi czy też węgla. Zazwyczaj rodzice w ten sposób tylko straszyli swoje pociechy. W tym przypadku było jednak inaczej.

Dała to córce zamiast rózgi i włączyła kamerę. Reakcja dziecka hitem
Dziewczynka dostała węgiel (TikTok)

Wiele osób zastanawia się, co podarować dziecku na święta. Jedni starają się spełniać wszelkie marzenia pociech, a inni decydują się na to, by wręczać im skromniejsze podarunki. Oczywiście wiele zależy też od możliwości finansowych rodziców.

Nierzadko jest tak, że niegrzeczne dzieci są straszone. Rodzice mówią im, że jeżeli nie zmienią swojego zachowania, to pod choinką znajdą węgiel lub rózgę.

Zazwyczaj na straszeniu się kończy. Są jednak wyjątki. Okazuje się, że jedna mama naprawdę podarowała dziecku czarne baryłki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kiedy może być zaprzysiężony rząd Tuska? Pałac wskazał trzy daty

Reakcja dziewczynki została nagrana, a następnie zaprezentowana w sieci. Oprócz węgla dziewczynka dostała też m.in. słodycze. Nagranie z dzieckiem zrobiło już 1,9 mln odsłon.

Oto kontrowersyjne rodzicielstwo. Ostrzegałam córkę, że jak nie będzie się lepiej zachowywać, to znajdzie węgiel w skarpecie. I święty Mikołaj tak zrobił - oznajmiła mama kilkuletniej dziewczynki.

Węgiel pod choinką. Co na to internauci?

Wielu internautów zareagowało na ten kontrowersyjny prezent. Jak brzmią ich opinie?

Raz moja mama dała moim siostrom patyki i kamienie, a one musiały napisać do Świętego Mikołaja i przeprosić za swoje zachowanie. Potem dostały właściwe prezenty
Rodzice mojego męża raz dali mu kawałek drewna i powiedzieli, że mikołajowi nie chciało się dać mu węgla i musi go sobie sam zrobić
Ja dostałem węgiel i tak mi się spodobało rysowanie nim jak kredą, że narobiłem strasznego bałaganu. Więcej mama mi go nie dała - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić