Donald Tusk walczył o żonę. Małgorzata zauroczyła się innym mężczyzną

39

Donald i Małgorzata Tuskowie uchodzą dziś za szczęśliwą parę. On z czułością wpatruje się w nią na zdjęciach, a ona wspiera go w kolejnych politycznych wyzwaniach. Jednak przed laty Małgorzata nie potrafiła pogodzić się z tym, że mąż poświęca się dla pracy.

Donald Tusk walczył o żonę. Małgorzata zauroczyła się innym mężczyzną
Donald i Małgorzata Tuskowie (AKPA)

Donald Tusk poznał Małgorzatę na studiach. Zauroczony szybko się oświadczył i wziął z nią ślub, mając zaledwie 21 lat. Była to tylko uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego, a ślub kościelny nastąpił dopiero 27 lat później.

Jednak zanim do tego doszło, ich związek przeszedł liczne perturbacje. Największą był romans Małgorzaty Tusk.

"Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę" - przyznała w swojej autobiografii.

W książce nie padło nazwisko kochanka, ale dziennik "Fakt" spekulował, że był nim Wojciech Fułek - działacz podziemia i pisarz. Małgorzata przyznaje, że w tamtym okresie czuła się zaniedbywana przez męża, dla którego najważniejsza była polityka.

"Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył" - pisała.

Donald Tusk postanowił walczyć o ukochaną. Opłaciło się, ponieważ Małgorzata szybko zrozumiała, że to właśnie on jest jej największą miłością i że powinna go wspierać.

"Pamiętam, jak mój przyjaciel powiedział: 'wiesz, ja ci strasznie zazdroszczę, że tak o nią walczysz'. Pewnie tak szczerze byśmy o tym nie rozmawiali, gdyby nie happy end – powiedział Donald Tusk.

Z kolei ona tak wspominała publicznie tamten okres.

"Zakochanie minęło, mąż udowodnił, że mnie kocha, to było najważniejsze. Mały kryzys uratował nas przed dużym kryzysem, jakim byłoby rozstanie".

Dzisiaj Małgorzata Tusk stoi murem za mężem i dopinguje go. Co prawda, przed laty Małgorzata cieszyła się, że mąż opuszcza polską politykę, ale dziś zrozumiała, że to właśnie sprawy ojczyzny są dla niego najważniejsze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Zobacz także: Szczepić się podczas upałów, czy nie? Ekspertka odpowiada
Autor: KSA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić