Dzieci Jacka Kurskiego. Prezes TVP ma patchworkową rodzinę

370

Jacek Kurski wywołał niemałe kontrowersje swoim związkiem z Joanną Klimek. Prezes TVP niedługo po rozwodzie z pierwszą żoną zdecydował się na kolejne małżeństwo, ale skrajne emocje wywołał niewątpliwie jego drugi ślub kościelny. Teraz okazuje się, że Kurski z obecną żoną spodziewają się wspólnego dziecka.

Dzieci Jacka Kurskiego. Prezes TVP ma patchworkową rodzinę
Jacek Kurski niedługo zostanie ojcem po raz czwarty. (AKPA)

Życie prywatne Jacka Kurskiego należy do bardzo burzliwych. Media szeroko opisywały jego rozwód z Moniką Kurską i późniejszą sądową batalię o opiekę nad najmłodszym synem. Niedawno wyszło na jaw, że obecna żona prezesa TVP jest już w zaawansowanej ciąży. To pierwsze wspólne dziecko pary.

Burzliwe życie Kurskiego

Pierwszą żoną Jacka Kurskiego była Monika, nauczycielka języka angielskiego. Para doczekała się trójki pociech: 29-letniego Antoniego, 26-letniej Zuzanny oraz 13-letniego Olgierda. W 2015 roku po blisko 24 latach małżeństwa Kurscy się rozwiedli, co było szeroko komentowane w mediach. Najstarsze z dzieci stanęło po stronie matki, natomiast jedyna córka pary ujęła się za ojcem. Sądowa batalia zakończyła się w 2017 roku, gdy przyznano obojgu małżonkom równe prawa do opieki nad małoletnim Olgierdem.

Obecnie o Monice Kurskiej jest cicho. Nie chce być więcej kojarzona z byłym mężem i buduje swoje życie na nowo. Jakiś czas temu było głośno o rzekomym związku byłej żony prezesa TVP z Piotrem Walentynowiczem, ale plotki nie zostały nigdy potwierdzone.

Jacek Kurski od 2016 roku jest związany z Joanną Klimek (obecnie Kurską). Poznali się w pracy – kobieta pracowała wówczas w TVP na stanowisku dyrektor programowej. Niedługo po pierwszych doniesieniach na temat nowego związku Kurskiego, wyszło na jaw, że jego nowa partnerka ma męża. O Tomaszu Klimku jednak niewiele wiadomo poza tym, że jest związany ze "środowiskiem medialnym" - pracował także dla agencji kreacji oprawy i reklamy TVP. Joanna z poprzednim mężem ma syna Filipa.

Jacek Kurski w 2018 roku poślubił Joannę, a już 2 lata później para wzięła także ślub kościelny, co wywołało nie lada skandal i poruszenie. Wytknięto prezesowi TVP hipokryzję, choć sam zainteresowany nie chciał zbyt wiele mówić o unieważnieniu poprzedniego małżeństwa.

Nowy związek Kurskiego kwitnie w najlepsze, czego dowodem są najnowsze zdjęcia pary, na których widać, że Joanna Kurska jest w zaawansowanej ciąży. Patchworkowa rodzina już wkrótce się powiększy.

Zobacz także: Ewa Błaszczyk i prof. Maksymowicz mówią o leczeniu umierającego w Wielkiej Brytanii Polaka
Autor: JKY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić