Dzikie pląsy Kaźmierskiej w bikini. Fani zbierają szczęki z podłogi!

61

Dagmara Kaźmierska doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów. Ostatnio wrzuciła do sieci nagranie, na którym możemy podziwiać, jak pląsa w bikini. Internauci są zachwyceni.

Dzikie pląsy Kaźmierskiej w bikini. Fani zbierają szczęki z podłogi!
Dagmara Kaźmierska (AKPA, Instagram)

Dagmara Kaźmierska cieszy się sporą popularnością. Wielu internautów bardzo uważnie śledzi jej instagramowy profil. Dotychczas telewizyjna gwiazda zgromadziła przeszło milion obserwujących. To bez wątpienia bardzo pokaźny rezultat.

Niedawno Dagmara poddała się zabiegowi obszernej liposukcji. W programie "Królowe życia" celebrytka ujawniła, że zdecydowała się na taki ruch ze względów zdrowotnych. Chciała bowiem odciążyć stopy, które ucierpiały w wyniku wypadku.

Najwidoczniej Kaźmierska jest zadowolona z efektów metamorfozy. I nie chodzi tutaj tylko o odciążenie nóg, ale i o to, jak doskonale prezentuje się po zabiegu. Gwiazda bardzo ochoczo eksponuje swoje "nowe ciało". Korzysta wręcz z każdej okazji, by ubrać bikini i pokazać się szerszemu gronu po metamorfozie.

Szaleństwo Kaźmierskiej. Ależ ona wygląda!

Ostatnio Dagmara wybrała się z koleżankami na rejs jachtem. Razem z innymi paniami pląsała w rytm muzyki egipskiego artysty. Trzeba przyznać, że Kaźmierska odsłoniła naprawdę dużo. Skąpe bikini bardzo mocno podkreśliło kobiece kształty "królowej życia".

Internauci skupili niemal całą uwagę na tym, jak Kaźmierska wygląda po liposukcji. Zachwytów jest bardzo dużo. "Wow, co za figura", "Dagmara formę na lato zrobiła" - możemy wyczytać pod materiałem wideo.

Dagmara jak nastolatka. Super.
Kochana, jak ty się poruszasz
Hot
Aleee figurka
Zajefajnie
Mega
Dagmarko cudny brzusio - czytamy w kolejnych komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić