Horoskop na lato. Te pary mogą się rozstać w lipcu

0

Co podpowiada horoskop miłosny na lato 2022? Niestety, nie dla wszystkich jest on optymistyczny. Niektóre zodiakalne pary w lipcu mogą mieć spory kłopot. Kłótnie być może doprowadzą nawet do rozstania.

Horoskop na lato. Te pary mogą się rozstać w lipcu
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Nie brakuje takich, którzy uważnie śledzą horoskopy. Jedni robią to dla rozrywki i nie traktują ich poważnie, a inni biorą do siebie to, co zapowiadają gwiazdy.

Najnowsze przewidywania nie dla wszystkich są korzystne. Astrologowie twierdzą, że niektórym zodiakalnym parom lipiec upłynie dość nieprzyjemnie. Mogą pojawić się spore problemy.

Chodzi przede wszystkim o sferę komunikacyjną. Trudności ze znalezieniem wspólnego języka skutkować mają nieustannymi awanturami. Właśnie dlatego nadejdą myśli o zakończeniu związku.

Te pary mogą się rozstać w lipcu

Kogo mogą czekać rozstania w lipcu 2022? "Rak zacznie mieć do Byka nieustanne pretensje o to, że nie dotrzymuje słowa. Wymieni każdą niespełnioną obietnicę, a zrobi to z nadzieją, że od teraz zachowanie partnera zmieni się na lepsze" - podkreśla radiozet.pl. W efekcie Byk uświadomi sobie, że już nie zależy mu na tej relacji.

Baran uświadomi sobie natomiast, że partner od dawna myśli o kimś innym. Może chodzić o niespełnioną miłość z przeszłości czy też kogoś zupełnie nowego. Bliźniak natomiast coraz częściej będzie fantazjować o tej osobie i ostatecznie może uznać, że chce zbudować z nią wspólną przyszłość.

Perturbacje czekają też Skorpiona i Wodnika. Osoba spod tego drugiego znaku nie będzie mieć teraz najmniejszej ochoty na rozmowy o miłości.

Partner spod znaku Skorpiona będzie teraz snuł same katastroficzne wizje, co Wodnik uzna za męczące. Jeśli sytuacja się nie zmieni, straci cierpliwość i odejdzie - przepowiada wspomniana rozgłośnia.
Zobacz także: Duże zmiany w TVN. Stacja nie ma najlepszej passy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić