Komu pomożesz najpierw? Ten test zdradza wiele o twojej osobowości

265

Cztery różne sytuacje, wszyscy potrzebują twojej pomocy – staruszka przed przejściem dla pieszych, kobieta nosząca ciężkie zakupy, mężczyzna z popsutym samochodem oraz kot na jezdni. Komu udzielisz pomocy w pierwszej kolejności? Tutaj nie ma błędnych odpowiedzi, ale każda powie wiele na temat twojej osobowości.

Komu pomożesz najpierw? Ten test zdradza wiele o twojej osobowości
Prosty test na sprawdzenie osobowości (Facebook.com)

Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi i odpowiedz sobie na pytanie, komu pomógłbyś w pierwszej kolejności. W tym teście nie ma ani dobrych, ani złych odpowiedzi. Twój wybór zdradzi jedynie, jakimi cechami osobowości się odznaczasz. 

Starsza pani 

Jeśli twój wybór padł na starszą panią, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych, to oznacza, że jesteś osobą bardzo racjonalną. Charakteryzuje cię opanowanie i rozsądek, co znaczy, że nie rzadko podejmujesz decyzje pod wpływem emocji. Twoje silne poczucie moralności sprawia, że zawsze wiesz, co należy zrobić i potrafisz zmierzyć się nawet z niewygodnymi konsekwencjami swoich wyborów. Masz jasno sprecyzowane poglądy, co dodatkowo pomaga ci je podejmować. 

Kobieta z zakupami 

Jeżeli wybrałeś kobietę dźwigającą zakupy, to znaczy, że lubisz pomagać. Nawet jeśli z pomocy innym nie otrzymujesz nic w zamian, to i tak daje ci to satysfakcję. Lubisz być jednak dostrzeżonym i docenionym. Odpowiada ci rola bohatera, jednak czasem za bardzo narzucasz się innym. Musisz pamiętać o tym, że nie każdy chce pomocy. Dlatego podchodź do sprawy z wyczuciem i rozwagą. 

Mężczyzna przy samochodzie 

Twój wybór to mężczyzna, któremu zepsuł się samochód. To oznacza, że jesteś niezwykle odpowiedzialny i twardo stąpasz po ziemi. Dodatkowo charakteryzujesz się pewnością siebie i charyzmą, co sprawia, że jesteś urodzonym przywódcą. Wiesz, czego chcesz i potrafisz kierować ludźmi. 

Kot  

Jeśli w pierwszej kolejności chciałbyś pomóc kotkowi, stojącemu na jezdni, to znaczy, że jesteś bardzo emocjonalną osobą. Charakteryzuje cię wrażliwość i delikatność, jednak potrafisz dostrzec zło w ludziach, dlatego czasem stawiasz ponad nimi zwierzęta. Jesteś osobą uczuciową, co sprawia, że łatwo cię zranić, a wybaczenie komuś sprawia ci potem trudność. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Nowi posłowie mają problem. Zadaliśmy im kilka prostych pytań
Autor: ORY
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić