Koszmarna przepowiednia. Cięcia płac i zwolnienia!

19

Spory niepokój wywołać może horoskop tygodniowy z kart tarota na 23-29 stycznia 2023 roku. Zawiera on ostrzeżenie dla wszystkich znaków zodiaku. Tarocistka Ines przepowiedziała poważne perturbacje.

Koszmarna przepowiednia. Cięcia płac i zwolnienia!
Zdjęcie poglądowe (Adobe Stock, Maya Kruchenkova)

Przepowiednia z kart tarota nie jest optymistyczna. Zakłada, że tydzień od 23 do 29 stycznia będzie bardzo trudny. Wszystko za sprawą pracy i problemów finansowych.

W rozkładzie tarota na przyszły tydzień ukazały się karty: 3 Denarów, 5 Buław i 5 Denarów. "Pierwsza z nich mówi o udanej współpracy całego zespołu, jednak druga wskazuje na rywalizację i konflikty. 5 Denarów mówi nam z kolei o tym, że w tej walce nikt nie będzie wygrany - wszyscy mogą sporo stracić" - spostrzega Radio ZET na swojej stronie internetowej.

Widzę tu obawy o przyszłość, np. o utratę stanowiska. Możemy zacząć postrzegać kolegów z pracy jako konkurencję. Ktoś przestanie zachowywać się uczciwie - ostrzega wróżka Ines, cytowana przez rozgłośnię.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: PiS dalej u władzy? "Opozycji będzie łatwiej"

Ines mówi o zwolnieniach i cięciach

Ines uważa, że każdy, kto spróbuje zaszkodzić współpracownikom, zamiast dążyć do realizacji wspólnego celu, będzie musiał za to odpowiedzieć. Ci, którzy pójdą ze skargą do szefa, będą potem uważnie przez niego obserwowani.

Szykują się zwolnienia i cięcia pensji. Będą też osoby, które poczują się zmuszone do złożenia wypowiedzenia. W pierwszej kolejności dopadnie to tych, którzy sami próbowali podłożyć komuś świnię - spostrzegła tarocistka.

Zdaniem wróżki, w tym tygodniu zdecydowanie lepszym pomysłem jest praca na sukces zespołu niż walka o uznanie przełożonego. Wszystko dlatego, że w razie potrzeby szef bardzo szybko wychwyci, że koncentrujemy się na wyłapywaniu czyichś błędów, a nie na realizacji swoich zadań.

Oczywiście tego typu wynurzenia i zapowiedzi trzeba traktować z dystansem. Nierzadko zdarza się bowiem tak, że przeczucia wróżbitów zupełnie nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić