Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Krzysztof Jackowski przeraża. To stanie się "pewnego ranka"

79
Podziel się:

Krzysztof Jackowski miał następną wizję, którą podzielił się za pośrednictwem serwisu YouTube. Niestety, słowa popularnego profety po raz kolejny nie napawają optymizmem choćby w niewielkim stopniu.

Krzysztof Jackowski przeraża. To stanie się "pewnego ranka"
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów. Profeta regularnie opowiada o swoich przeczuciach. Dzieli się nimi za pośrednictwem kanału na YouTube.

Niestety, bardzo często jego wizje nie napawają optymizmem. Nierzadko są wręcz przerażające. Tak też było tym razem. Jackowski zobaczył chaos w naszym kraju. Nie wiadomo jednak, z czym miałby być on związany.

Profeta uważa, że w niebezpieczeństwie znajdą się mieszkańcy południowo-wschodniej Polski. W związku z tym zaczną się przemieszczać na drugi koniec kraju.

Krzysztof Jackowski mówi o wybuchach

Później Jackowski zaczął wspominać o wybuchach. Jasnowidz uważa, że wcale nie musi do nich dojść w Polsce, ale np. w Ukrainie. Jednocześnie podkreśla, że mogą coś uszkodzić w naszym kraju.

Pewnego ranka dowiemy się o wybuchu w jakimś obiekcie. A może o dwóch, trzech wybuchach. Najpierw to będą sprzeczne informacje, potem jednak zostaną one potwierdzone. Kojarzy mi się, że coś gęstego i żółtego uniesie się w powietrze - zaznaczył.

Profeta przeczuwa, że za jakiś czas stworzona zostanie "nowa rzeczywistość". Oczywiście wszyscy będziemy musieli się z nią zmierzyć. Warto podkreślić, że niedawno Jackowski mówił też o nagłych decyzjach rządu.

Nagła decyzja rządu. Będzie tak, jak jest, czyli mamy różne problemy, niedostatki, wysokie ceny, inflację. Raptem rząd zacznie, będzie chciał coś wprowadzić, coś, co będzie dotyczyło całego narodu, to będą decyzje nadrzędne związane z jakąś nagłą sytuacją, będzie mowa o naszym bezpieczeństwie lub bezpieczeństwie kraju i rząd będzie chciał w trybie pilnym wprowadzić jakieś zarządzenia, które mogą np. opozycja, niektórzy ludzie będą uważali, że to mocno ogranicza nasze prawa lub dotyka ograniczeń naszych praw. Będzie się tłumaczyło politycznie, że to są rzeczy nadrzędne, które w tym momencie są konieczne. To będzie nagła decyzja rządu w wyniku jakichś zdarzeń, które będą się działy, być może nawet poza Polską - zaznaczył jasnowidz Jackowski.

Oczywiście jego przepowiednie należy traktować z odpowiednim dystansem. Niejednokrotnie słowa Jackowskiego miały się nijak do rzeczywistości.

Zobacz także: 34-latka z Mazowsza zna cały świat. "Żona była moją sponsorką"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(79)
Notak
2 miesiące temu
czuje i mowi cos co 80 procent ludzi logicznie potrafi wywnioskowac
Nick
2 miesiące temu
Przestańcie go cytować bo niedobrze się robi Pesymista Powinien pójść do lekarza na terapie
Tyle na temat
2 miesiące temu
Glucho wszedzie, ciemno wszedzie... Tak to zimą w Polsce bedzie...
Real
2 miesiące temu
Hm... Gazociąg Nord Stream właśnie wybuchł...
Miroslav
2 miesiące temu
30 września 2022 bądźcie gotowi
Prala
2 miesiące temu
cos dziwnego wybuchy w czasie wojny, ja bym tego nie przewidzial
Julia
2 miesiące temu
Jest dobry w jasnowidzeniu umie przewidzieć wydażenia do przodu
Skala
2 miesiące temu
Po co piszecie takie pierdoły?!
Definicja Orn...
2 miesiące temu
Proszę Pana Jasnowidza Jackowskiego.... ykhym kac? wcale nie musi być morderczy natomiast cug alkoholowy to niezgoda z rzeczywistością a wytrzeźwieć jest za późno bo zerwany film nie jest uzdrowieniem tylko zaprzeczeniem zawodu
Realista.
2 miesiące temu
Przestańcie publikować te brednie. Jego chore wizje są tyle warte co mój kupon w lotto. Chore, idiotyczne straszenie ludzi. A ten "wizjoner" niech stworzy sobie wizję gdzie by iść do uczciwej pracy. Dno...
trgbfxdz
2 miesiące temu
jak chlałem kilka dni po kilka razy na dzień to miałem identyczne wizje widziałem wielkie myszy wpadające na wielki atomowy grzyb
Tomek
2 miesiące temu
Znów się denaturatu ochlał i ma wizję 🤣
stary
2 miesiące temu
Ten człowiek przewiduje to co już się wydarzyło
Arek
2 miesiące temu
Ja też miałem wizję wszyscy umrzemy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić