Prywatne wyznanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Szczere słowa

14

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W najnowszym wywiadzie celebrytka zdecydowała się na wyznanie dotyczące swojego życia osobistego. Jej słowa są niezwykle wymowne.

Prywatne wyznanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Szczere słowa
Małgorzata Kożuchowska (Licencjodawca, AKPA)

Małgorzaty Kożuchowskiej nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. W ostatnich latach pojawiała się w wielu popularnych produkcjach, jak między innymi "Rodzinka.pl".

Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Hanki Mostowiak w "M jak miłość". Do dzisiaj wiele osób wspomina śmierć tej bohaterki. Była ona dość nietypowa - Mostowiak zginęła po wjechaniu autem w kartony.

Jeżeli chodzi o życie prywatne, to Kożuchowska spełnia się w roli żony Bartłomieja Wróblewskiego. Do ślubu tej pary doszło w 2008 roku. Sześć lat później małżeństwo doczekało się syna Franciszka.

Teraz Kożuchowska zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące życia osobistego. Podczas rozmowy z Magdą Mołek mówiła między innymi o wyzwaniach, jakie przyniosło jej macierzyństwo.

Na plan przyjeżdżała niania, ja też go karmiłam przez 9 miesięcy, w związku z tym karmienie było na życzenie, ona wysyłała sms-a, ja mówiłam wtedy: "stop, przepraszam, Jasiu jest głodny. Biegłam do Jasia, karmiłam go i wracałam" - zrelacjonowała popularna aktorka.

Oto pragnienie Małgorzaty Kożuchowskiej

Celebrytka ujawniła również, że chciałaby raz jeszcze zostać matką.

Chciałabym mieć drugie dziecko, to jest też takie niespełnienie - spostrzegła.

Jednocześnie zaznaczyła, że jest bardzo wdzięczna za to, co ma. Obecnie cieszy się każdą chwilą, którą może spędzić w otoczeniu najbliższych.

Kożuchowska ma mnóstwo fanów. Jej instagramowy profil śledzi przeszło milion osób. Celebrytka niejednokrotnie była wyróżniana za swoje poczynania. W przeszłości odnosiła sukcesy w "Telekamerach", a poza tym została Kobietą Dekady "Glamour". Ma na koncie Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" i Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Zobacz także: 34-latka z Mazowsza zna cały świat. "Żona była moją sponsorką"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić