aktualizacja 

Krzysztof Rutkowski pomógł Edycie Górniak. Zdradził kulisy zlecenia

12

Krzysztof Rutkowski bez wątpienia jest najbardziej znanym właścicielem biura detektywistycznego w Polsce. Słynie z udziału w wielu spektakularnych akcjach, jednak niewiele osób wie, że ma na koncie także współpracę z gwiazdami. W tym – Edytą Górniak.

Krzysztof Rutkowski pomógł Edycie Górniak. Zdradził kulisy zlecenia
Krzysztof Rutkowski w przeszłości przyjął zlecenie od... Edyty Górniak. Czego dotyczyło? (AKPA, Gillert, Podlewski)

Dziś Krzysztof Rutkowski jest właścicielem biura detektywistycznego, jednak w przeszłości sam był detektywem. Na koncie ma nie tylko rozwiązywanie zagadek głośnych morderstw, lecz także – czym rzadko się chwali – zakończone sukcesem zlecenia od zarówno "zwykłych" ludzi, jak i najjaśniejszych polskich gwiazd.

Krzysztof Rutkowski pomógł Edycie Górniak. Co mu zleciła?

Krzysztof Rutkowski zdradził szczegóły swojej współpracy z gwiazdami w rozmowie z portalem Plejada. Właściciel biura detektywistycznego przyznał, że do jego klientów należeli między innymi Edyta Górniak i Cezary Pazura. Oboje zwrócili się do – wówczas – detektywa z prośbą, aby pomógł im złapać szantażystów.

Kiedyś pomagałem np. Edycie Górniak i Czarkowi Pazurze złapać ludzi, którzy ich szantażowali – wyjawił Krzysztof Rutkowski (Plejada).
Zobacz także: Zobacz też: Paulla o Edycie Górniak: "Rozczarowałam się jej osobą, jest narcyzem"

Jak zdradził Krzysztof Rutkowski, udało mu się pomóc zarówno Edycie Górniak, jak i Cezaremu Pazurze. Jednocześnie właściciel biura detektywistycznego przyznał, że nie były to jedyne sławne osoby, które postanowiły go prosić o pomoc. Jednak jako profesjonalista Rutkowski zdecydował się nie ujawniać tożsamości osób, które sobie tego nie życzyły.

Obie akcje zakończyły się sukcesem. Lista gwiazd, które były moimi klientami, jest znacznie dłuższa, ale muszę zachować anonimowość większości z nich – podkreślił Krzysztof Rutkowski (Plejada).

Jednocześnie Krzysztof Rutkowski przyznał, że ma spory żal do Edyty Górniak. Powód? Piosenkarka miała potraktować właściciela biura detektywistycznego z góry. Obecnie Rutkowski nie ma kontaktu z gwiazdą, jednak przypuszcza, że zwróci się do niego, gdy znowu będzie potrzebowała pomocy.

Muszę przyznać, że trochę wykazała się niewdzięcznością w stosunku do mnie. Może uważa się za nie wiadomo jaką gwiazdę. (...) Obecnie nie mamy kontaktu. (...) Pewnie przypomni sobie o mnie, jak ona lub jej rodzina będą mieli nowe problemy, czego, oczywiście, nie życzę – tłumaczył Krzysztof Rutkowski (Plejada).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić