aktualizacja 

Ksiądz mówi, czego nie wolno robić zimą. Oto reakcja młodych

148

Ksiądz Sebastian Picur to duchowny, który robi furorę na TikToku. W słynnej aplikacji opowiada o wierze i promuje wartości chrześcijańskie. Nie brakuje też porad i zabawnych filmików z młodzieżą, której uczy religii w szkole. Tym razem ksiądz z TikToka postanowił wymienić trzy rzeczy, których nie wolno robić zimą, i każdy powinien go posłuchać! To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Ksiądz mówi, czego nie wolno robić zimą. Oto reakcja młodych
Ksiądz Sebastian Picur o ty,, czego nie można robić zimą (TikTok, Ksiądz Sebastian Picur)

Ksiądz Sebastian Picur to duchowny z TikToka. Zasłynął w młodzieżowej aplikacji publikując krótkie filmiki promujące religię chrześcijańską. Chętnie odpowiada też na pytania młodzieży i dorosłych użytkowników platformy, którzy miewają liczne wątpliwości związane z duchowością. W taki sposób zachęca ich do wiary.

Na profilu ks. Sebastiana oprócz poważnych treści, nie brakuje też zabawnych nagrań. Do filmików duchowny często angażuje swoich uczniów, których uczy religii. Również i tym razem postanowił poprosić ich o pomoc przy okazji wideo, w którym opowiada o tym, czego nie można robić zimą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ksiądz nadal odprawia mszę, gdy potężny tajfun Rai uderza w kościół na Filipinach

Ksiądz nie ma wątpliwości. Wymienił trzy rzeczy, których nie wolno robić zimą

Ksiądz Sebastian Picur stanął na ośnieżonym trawniku ubrany w sutannę i kurtkę. Po chwili zaczął mówić o "zakazanych zimą rzeczach". - Trzy rzeczy, których nie można robić zimą - słyszymy.

Nie można wchodzić na zamarznięte jeziora i rzeki. Nie można chodzić zbyt lekko ubranym i nie można rzucać śnieżkami w księdza - oznajmił żartobliwie duchowny.

Po ostatnich słowach ks. Sebastiana można usłyszeć krzyk i śmiechy młodzieży. Młodzież zaczęła też rzucać w swojego nauczyciela religii śnieżnymi kulami. Był to zmasowany atak, na który duchowny z pewnością się zgodził na potrzeby wideo. Widać jednak, że było mu dość zimno i osłonił twarz przed zetknięciem ze śnieżną kulą. - A gdzie czapka? - pytają zaintrygowani internauci.

No nie można chodzić lekko ubranym to ja się pytam gdzie ksiądz ma czapkę, szalik, rękawiczki?
Oj tam oj tam, że nie można rzucać śnieżkami w księdza...
To już wiem, jaki ksiądz na spowiedzi nie da rozgrzeszenia.

Całe nagranie księdza Sebastiana Picura można zobaczyć poniżej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić